Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fetyszystapodpasek

dlaczego kobiety wyrzucają podpaski na ulice, chodnik?

Polecane posty

przeciez to kór wa obrzydliwe :( nie rozumiem tego , nie wstyd wam nawet przed soba ,ze ktos moze to zobaczyc? i to jest czesty widok mieszkam w dużym miescie ,jak wracam z roboty duzym parkiem to mam wrazenie, ze tych podpi ździoch jest wiecej niz spadajcych lisci!! mozecie sobie pomyslec: okej możee to i problem ale dla ciebie? skoro masz taki nik?! TAK dla mnie to problem mam dosyc patrzenia na wchłonieta wydzieline w jakas gaze , stezałą krew w ów gazie czy obkrawawione tampony! wiadomo okres normalna sprawa, ale chcecie by mezczyzni nabrali do was obrzydzenia? ? jestescie normalnie fleje (oczywiscie nie wszystkie z calym szacunkiem :P) i smierdzace psiochy !! pewnego dnia przejeżdzalem tym parkiem wozac dziewczyne na ramie od rowera i co kó r wa widze? POD PI Ź DZIO CHA !!! i to kuzwa nie jakas classic tylko night :( i tak sobie mysle k***a czy ona tez to widziala? udawac ze ja tego nie widzialem? powiedziec jej? co ona teraz mysli? i juz poprostu NIE MOGE WIELKI RZYG NA WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ni gdy nie wyrzuciłam podpaski na ulicę. I sobie nie wyobrażam, ze miałabym to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma w wc papieru, to pewnie, że wierzchem wrzucone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fetyszysta za ile skupujesz podpaseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×