Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pięknogórą

Piękna po ciąży GRUPA WSPARCIA zapraszam!

Polecane posty

Gość Pięknogórą

Witajcie Dzisiaj wstałam rano powiedziałam sobie dosyć narzekania, dosyć patrzenia w lustro z fochnietą miną! Trzeba żyć! Ale do życia potrzebujemy wsparcia! Będą chętne mamy? Mniej idealne, które pragną być idealne? Bez krytyki i innych akcji, to takie dziecinne... Zacznijmy! Piękno górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknogórą
Mogą być mamy na diecie, mamy ćwiczące, mamy przed operacja plastyczna lub po, mamy z problemami, chorobami. BĄDŹMY RAZEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknogórą
Jeszcze raz zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero w ciąży także za bardzo jeszcze nie pasuję. :D Ale nie wróżę powodzenia, bo tu wszystkie piękne, szczupłe idealne. Jak mają nadwagę to 2kg. :D Mają czas na fitness, basen i smarowanie się mazidłami. Jedzą tylko zdrową, ekologiczną żywność. ;) Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat do wygaśnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknogórą
No tak fakt tylko na profilu Chodakowskiej coś innego jednak widać ;-) Masę bab walczących, a tu co chwile tematy typu mąż mnie zdradza, mąż mnie nie kocha wiecznie narzekające nie potrafiące się przyznać do błędu baby! Wszystko widać na ciążowych forach i dietowyc h..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podbijaj głupia babo. Nikt tu u ciebie nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam swiadomośc , ze ciało po ciazy sie zmienia i akceptuje to w pełni :) Piekno to dla kazdego co innego.. Bardziej dbam o moje piekno wewnetrzne, ze tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknogórą
Ale może nikt nie pisać :-)jest masę innych fajnych miejsc gdzie kobiety się super wspierają. To nie chodzi o to, że ciało się zmienia ja znam kobiety które po ciąży wyglądały znacznie lepiej niż przed!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknogórą
Poza tym wystarczy, ze wejdę na pierwsze lepsze forum o diecie i trochę się pozale zaraz dostane wsparcie ;-) widać nie każdy czuje mięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×