Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skąd wiadomo, że racuchy są upieczone w środku?

Polecane posty

Gość gość

Robiłam ostatnio i dla pewności robiłam je cienkie, ale teraz chciałabym zrobić takie fajne grube i do tego z kawałkami brzoskwiń. Wszędzie w przepisie piszą, żeby smażyć na złoto, ale przecież mogą być złote, a w środku surowe jeśli np. ogień będzie zbyt duży. Mam je smażyć na bardzo małym ogniu czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grube są niedobre i mogą wyjść surowe . Najlepsze małe i cienkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przepisie na blogu widziałam właśnie grubsze i mocno wyrośnięte, a mnie wyszły niewiele grubsze od naleśników (ale też wyrastały). Nie mogą być grubsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wylej na patelnię 2 łyżki stołowe ciasta , lekko rozprowadż na żądaną wielkość i grubość -ok.5 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... smaż na średnim ogniu na złoto , wtedy masz pewność że nie będą surowe w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok,dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... ja robie racuchy z kwaśnego mleka, maślanki 2 jajka 1 szklanka maślanki 1 szklanka mąki 3 łyżki cukru pół łyżeczki proszku do piecz. szczypta soli, cukier wniliowy Białka ubijam na sztywno i dodaję cukier maślankę mieszam z żółtkami i mąka ,potem wszystko łączę razem.dodaję też kawałki jabłka. Jem je popijając zimnym mlekiem.Jest to smak mojego dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×