Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glorias

3,5 latek nie chce jeść

Polecane posty

Gość glorias

Dziewczyny, proszę o pomoc. Mój 3,5 latek nie chce jeść..wyniki krwi ma ok..nie chce mięsa żadnych kanapek w stylu z serem,szynką. Jego jedyne jedzenie to ; śniadania: płatki z mlekie, kaszka, bułeczka maślana, ew. kanapka z nutellą lub dżemem obiady : zupa (w której nie ma kawałków mięsa), same kluski lub ziemiaki, zero warzyw, sałatek i mięsa:( kolacja : tosty, płatki z mlekie, kaszka to samo co śniadanie. Co zrobić by chciał jeść coś więcej? Od września idzie do przedszkola, martwi mnie to, że nie chce jeść nic innego. Dziwi mnie co jest przyczyną, z mężem jemy normalne posiłki, w domu nie brakuje jedzenia..dziecko widzi i warzywa i owoce i inne produkty które jemy a jeść nie chce. Proszę o radę, wasze zdanie ... i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam chłopca w podobnym wieku. Niejadek od początku. Nauczylam się już mu wciskac jedzenie. Do tej pory przywiązuje go do fotelika podczas posiłków. Moim zdaniem trzeba zacisnac zęby i przeczekać. Nie dawaj mu dżemów i nutelli, to puste zapychacze. Je jajka, rybę pieczona? Sprobuj dać mu rybkę z frosty. Serdelki z szynki na ciepło, pokrój arbuza w kostkę na talerzyk. Mój mały bardzo lubi zraziki z pomidorami. Dodaj do sosu puszkę pomidorów. Makaron z serem też zrób czasami. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×