Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kontynuacja

Czy o takiej kobiecie marzą mężczyźni ?

Polecane posty

Gość Kontynuacja

Fragment z wczorajszej dyskusji na innym temacie: ""MiuaMiauMiau dziś [18:14] Tak mój nie zdradza. Wiesz czemu? Bo ma sex na zawołanie, lubie się mu udostępniać w jakikolwiek sposób usmiech.gif Jak się dba o faceta to nie zdradzi. A jesteśmy ze sobą od 15 lat. I taki układ mamy też od takiego czasu. Nawet jak byłam w ciąży zaspokajałam go zawsze. Jestem typem kobiety, która przyjdzie sama bez powodu i zrobi laskę swojemu facetowi by się czuł dobrze. Pozdrawiam"" "Facet, ktory ma taka zone, bedzie ja kochal, szanowal, spelnial jej zyczenia. Bedzie ja nosil na rekach! Jesli nawet bedzie go kusila inna kobieta (ostatecznie jest facetem), to i tak nie zdradzi zony, bo nie bedzie chcial jej zranic i bedzie sie bal utraty takiego skarbu. A facet ktory ma leniwa niedajke, bedzie ja niszczyl i zdradzal. I slusznie!" Czy aby na pewno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
resactor jesteś j*******y od urodzenia czy od kolan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o prawda, facet to samiec, a samiec szanuje tylko te osobniki które potrafią mu się postawić. Kobieta zbyt uległa i nigdy nie odmawiająca, godząca się na wszystko dość szybko będzie zdradzona, bo taka kobieta, to kobieta nudna i przewidywalna. Fajnie jak kobieta lubi seks i go nie unika, ale pełna uległość = brak szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×