Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cattwommen

Masz małego? Poniżej 14 cm?

Polecane posty

Gość acordeon
No no jasne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Owszem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Pchamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Przestań się dołować życie jest za krótkie,żeby użalać się nad sobą,trzeba stanąć na nogi otrzepać kurz i ruszać dalej przed siebie,każdy łapie czasem doła ja już(a w zasadzie życie) nauczyło mnie z nich wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Tak samo jak nie przejmuje się tym co mówią inni tym,czy komuś się podobam czy nie,czy robię coś nie tak jak inni by to widzieli.Jestem jedny ja,i nie muszę być partyjny,nowoczesny to moja sprawa co robie ze swoim,życiem i jak je przejdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Ja też nie jestem fotogeniczny chociaż wiem,że .....a nie dokończę bo nie lubię mówić o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Co Ty gadasz, Marta? :( Widziałaś mnie więc dawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też ostatnio 4 dni temu stwierdziłem że jestem brzydki 3/10 albo 2/10 " gość wczoraj Nie ogarniam, to że macie małego nie znaczy, że macie nie mieć kobiety. O_o Chyba macie palce i język, poza tym zawsze można kupić wibrator. Wiele kobiet nigdy nie ma ograzmu do pochwowego. Nawet jakby facet miał 16-17 to i tak może nie dać rady doprowadzić kobietę do orgazmu. Są odpowiednie pozycje, w ogóle czytałem gdzieś że kobieca pochwa ma w okolicy 9-13 cm, punkt g znajduje się kilka centymetrów od wejścia c*pki. Przy odpowiedniej praktyce może uda wam się zaspokoić kobietę. " chodzi o to że palce czy wibrator to nie jest taki udany seks i dlatego nie chce mi się już zbytnio o to walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Nie lubię mówić o sobie w superlatywach bo mi skromność wrodzona nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Nie wypada mi pisać o sobie to co czasami słyszę od kobiet,albo za moimi plecami chodzi o wygląd Gdzie to moje oko? środkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Marto, nie poznaję Cię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisku, na pewno podałaś swój wiek tutaj, przerzuciłem na drugą stronę połowę internetu i nadal nie znalazłem, jedynie to mi się rzuciło w oczy to, to że, masz więcej niż 28 lat (jeżeli lisia kitka to ty) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Biorę Cię, Marta! <3 Szarpałabym:) Kleio, 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×