Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryska78

Pranie dywanów i tapicerek w Poznaniu

Polecane posty

Gość maryska78

Cześć, może to nie odpowiednie miejsce na tego typu wpisy ale mam mały problem. Mieszkam w dość dużym domu i posiadam aż 8 dywanów. 2 miesiące temu kupiłam małego pieska. Wszyscy zachwyceni, córka wniebowzięta, nawet mąż nie marudzi. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że Daisy załatwia się gdzie popadnie, a najczęściej niestety wybiera sobie dywany i materace :( Próbuje od razu czyścic te plamy ale to syzyfowa praca. Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług profesjonalisty. Niestety ani ja ani moi najbliżsi znajomi nie mają zbyt dobrych doświadczeń z firmami czyszczącymi. Czy ktoś szczerze może polecić kogoś z Poznania bądź okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdriannaS
Nie wiem jak w Poznaniu ale u mnie w Warszawie furorę robi firma, która pierze dywany maszyną Kirby. Raz zamówiłam taką usługę i nie żałuję. Dywany czyste a co najważniejsze suche w 1 godzinę. Poszukaj u siebie w mieście może też ktoś się tym zajmuje. A odnośnie pieska to niestety takie uroki młodych szczeniaków. Najgorsze kilka pierwszych miesięcy a potem to już z górki :) Powodzenia w poszukiwaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×