Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasze kompleksy ?

Polecane posty

Gość gość
Dopatrzenia* Przepraszam. Niektóre z was po prostu szukają kompleksów na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzam na różnych kalkulatorach i w każdym inaczej. Raz mam AA, raz A, B, D, a nawet C. Staniki kupuję w rozmiarze 70 D, bo 65 nie mogę znaleźć. Skoro ty to ogarniasz doskonale to może ty mi w końcu powiesz jaki ja mam rozmiar. Jak już wcześniej pisałam. 71 pod, 85 w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70 B, sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  z  18_16
70B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kompleks duzych piersi, mam 17lat i juz nosze stanik w rozmiarze 65DD ( a wydaje mi sie ze miseczka jest za mala bo piers jest bardzo napieta i wypelniona, a w obwodzie stanika to mam luz). Mama mowi ze mam ladne piersi, i zebym sie nie martwila, ale mi sie wydaje ze wszyscy sie na mnie patrza i ja sie wstydze, jak mi sie ten biust kolysze jak chodze, jak bylam na plazy to juz byla porazka totalna (same zboki - facet robil mi zdjecia z ukrycia az go nakrylam to mi powiedzial ze sliczna jestem i zebym nie marudzila bo zbrzydne i cycki mi z maleja). Ja bym chciala zeby mnie ludzie nie zalwazali, a tak to ciagle tylko jaka sliczna dziewczyna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trójkątne cycki A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzyki na ciele około 300 facet koło 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ogarniam tego jedna mówi, że ma 65 D i ma małe a druga, że 65 DD i za duże... przecież D a DD mało się od siebie różnią... :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam 65DD i nie uważam, że to są duże piersi myślę wręcz, że to są małe piersi bo bez problemu mieszczą się w dłoniach mojego faceta, na moją są ciut za duże ale ja mam małą rączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsze jest to, że kobiety mają najwięcej problemów ze swoim biustem podczas gdy jest to kompletnie nie istotne dla strony, która niby powinna się tym przejmować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Androgen
Ja też mam miseczkę b. I kompleksy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik26
malutkie libido, mały i chudy penis 11cm w wzwodzie, garb, braki w uzębieniu i krzywy zgryz, klatka piersiowa węższa od bioder, brak wykształcenia, pracy, znajomych, brak dziewczyny, niedopasowanie do świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taki kompleks ze chcialabym miec niebieskie oczy. za to lubie swoj wzrost 160 i dziwi mnie ze tyle dziewczyn narzeka na to ze sa niskie, moim zdaniem to zaleta i mi sie podoba moj wzrost :) chociaz uwazam ze wysoki wzrost tez jest fajny, ale swojego osobiscie nie chcialabym zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieobrzezany penis to powód do wstydu w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik26
cieszę się że są niskie dziewczyny bo mam 170cm wzrostu ale tego nie uważam za swój kompleks, co prawda nie mogę startować do połowy kobiet w ogóle, i utrudnia to podrywanie tych niższych ale to nie ma znaczenia bo wystarczy mi żeby jedna się we mnie zakochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mały biust, waga, figura, twarz, ogólnie wygląd jest moim kompleksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
cholera nie nadaje sie do trawienia glebokich zyciowych problemow keczupu niech bedzie aluminiowa ale ta na 4 z opcja zalozenia rusztowania dachowego wiem, ze to prawie 1000 euro ale jak szalec to szalec i jeszcze kakao i kandyzowana wisienke poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik26
gość dziś a jakiego koloru masz oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawik piwne, tzn zielono-brazowe, ogolnie uwazam ze ciemne oczy tez sa ladne, ale moim zdaniem jasno niebieskie by do mnie lepiej pasowaly i chcialabym je miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik26
piwnooka szczerze to nigdy nie słyszałem żeby ktoś miał kompleks na podstawie koloru oczu, mam niebiesko-szare i się przyzwyczaiłem albo nie zwracam na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim największym kompleksem był krzywy zgryz. Na szczescie mojej mamie udalo się znaleźć dobrego ortodonte www.ortodonta-katowice.eu , która pomogla mi się uporac z tym problemem. Wszystkie inne kompleksy które mi doskwierają sa już naprawde mało ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam narzekacie, ja mam 65A, to są dopiero małe cycki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duży nos, trądzik w wieku 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkaaa1
Jeśli macie kompleksy, to warto się ich pozbyć poprzez terapię. Każdy z nas jest inny, a takie wymyślanie sobie problemów na siłę dobrze nie wróży. Tutaj http://psychomedic.pl/psychoterapeuta-warszawa/ są namiary na świetną klinikę, w której można się umówić do psychoterapeuty online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam strasznie dużego penisa ale tez strasznie krzywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spuszczam się po minucie, dłużej nie wytrzymuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×