Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pocztowa

Gdzie poczta!?

Polecane posty

Gość pocztowa

Hej. Jestem zmuszona po nastu latach zmienić adres mailowy, gdyż 2 tygodnie temu wyszłam za mąż, a mój dotychczasowy adres to imie.nazwisko@wp.pl - tylko tu pojawia się problem - gdzie założyć pocztę? Wp już dobija mnie masą spamu i reklam, czytałam, ze podobnie jest na wszystkich tych portalach typu o2, interia etc .. nie chcę zakładać poczty na Gmailu, ponieważ mam tam już jedno konto do obsługi min. YT, wszystkich aplikacji smartfonowych etc. Zależy mi na prostej, intuicyjnej obsłudze. Możliwości korzystania z poczty na telefonie (aplikacja lub prosta m.poczta). Poczta nie musi mieć kolosalnej pojemności, ale ważne jest aby była szybka, maile wysyłane i odbierane natychmiast, a nie czekanie na maile po parę minut - zależy mi na szybkiej komunikacji. Ważny jest też 'profesjonalny' adres domeny, żeby to nie był jakiś user@buziaczek.pl ;) A Wy gdzie macie poczty, co polecacie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie gmail to zostaje hotmail/outlook/live (poczta microsoftu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocztowa
A jak to jest z pocztą Microsoftu na telefonach z androidem? To nie jest tak, że outlook jest dla telefonów z Windowws Phone? Nie będę miała problemu z korzystaniem z poczty na telefonie? Bo nie ukrywając 85% mojego 'internetowania się' odbywa się przez telefon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×