Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żony do z********ania k***y do *******a

Polecane posty

Gość gość

To jet motto zyciowe mojego k****arza mężusia bo ja jestem filigranowa ale zorganizowana bystra i zaradna a on woli takie lapeciary tłuste cycate i leniwe jak jego mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwalisz się czy żalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście chwalę ! Każda o tym marzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka żona taki mąż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akim być lepiej męczennica i niewolnica k****arza i d****arza czy k***a dajaca wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze jaki mąż taka żona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę e wystarczy raz się odwarzyć a potem to z górki wiem że kiepska nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę filigranowe, a mąż ma zj****y gust i tyle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybywa rano wieczorem wraca w komputerze ciągle reklamy suk. Ale podobno tego pełno telefon zaszyfrowany. mam 42 lata i tekst ukochanego ze 30 latki są stare a co dopiero ja? Moje cycki to sama skóra i mam wielki babol. to nic ze to co ma ma dzięki mnie. Są ludzie którzy całe życie czekają na to co on ma i nie znajdują tego. On tym gardzi. to co zrobił mi mój mąż zasługuje na kare śmierci . A jedyne co mogę robić to nic nie robić i udawać tak jak on udaje i nie macie pojęcia jakie to trudne dla kogoś szczerego. Mamy jedna córcię którą kocham bardzo i wiem że zniszczył by ja jak mnie gdyby mu się sprzeciwiła i jego mamusi. koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że on liczy na moja zdradę że oddam mu coś w odwecie za jego zdrady debil nie ma pojęcia o tym że ja wiem jak mnie szpieguje w telefonie i komputerze. mam założone podsłuchy gdzie tylko mogę i lokalizacje też. Uważa się za supermena le nie ma pojęcia że to wszystko wyjdzie wszystko do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×