Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martyska1218

Białystok Manicure hybrydowy i zabiegi na twarz kogo polecacie??

Polecane posty

Gość Martyska1218

Słuchajcie dziewczyny szukam sprawdzonej kosmetyczki. Chce zrobić ładne paznokcie hybrydowe w sumie pierwszy raz mam z tym do czynienia .. oraz zastanawiam się nad jakimś zabiegiem nawilżającym. Kogo polecicie w białymstoku?? Dodam ze nie mam zbyt dużych funduszy na to :( . Może jakieś promocje?? Proszę tylko o sprawdzone osoby . dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarzyna Z
A szukałas na Białystokonline? tam dziewczyny sie ogłaszaja ?? Pełno tego w sumie . Ja polecam(sama chodzę mogę podesłac kilka zdjęć) Anna Dryl.Robię u niej manicure hybrydowy. Cena około 40-50 zl. Będe w domu niedługo to podesle ci namiary.. ALbo sama poszukaj na fb salon Makeup & Nails Professional Studio. Zabiegi również wykonuja. Nie bylam więc nie wiem ale opinie wsród klientek okey 3maj sie i daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyska1218
Dzięki wielkie. Ogłoszen duzo ale co mi z tego skoro nie wiem jak z jakoscia uslugi?? Znalazlam juz ich na fb. Tak jak mowilaś hybrydy teraz 39 zl a zabiegi -50 % tylko nie wiem jeszcze jaki mam wybrać.... cos polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarzyna Z
To zależy co chcesz uzyskac .. Najlepiej idz i zapytaj cos Ci doradza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leyla Z
Hey Ja robiłam u Ani Dryl paznokcie wczesniej miala salon na wesolej teraz na rocha 12 /4 . Chcialam isc na mikrodermabrazje ale jeszcze nie pora :(:( szkoda bo przyda mi sie :( a 50% ceny maja na zabiegi. Bo oczyszczanie manualne raczej odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna ewa
Kogo jeszcze polecacie oprocz Ani Dryl??? A w tym salonie Makeup & Nails Professional Studio robią depilacje woskiem??? I na to tez 50%??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaatarzyna Z
Wejdz na ich fb albo zadzwon to sie dowiesz 791158021 . Nr spisalam z ich fanpage . Ale skoro napisane ze wszystkie zabiegi pielegnacyjne na twarz i cialo 50% taniej to i depilacja tez :> A kogo jeszcze mogę polecic? sporo tego poszukaj to znajdziesz ja tylko u Ani robile paznokcie a zabiegi pielegnacyjne sa od niedawna bo to nowy salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka970
ładne paznokcie robi kosmetyczka z Piękna-Bestia. Ma spory wybór kolorów i pracuje na dobrych lampach. No i zabiegi na twarz też robi, ja korzystałam z tego odmładzającego, działa cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×