Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

strach14

Czy należą się jeszcze jakieś pieniądze samotnej matce?

Polecane posty

Witam. Mąż umarł mi ponad 2 lata temu. Dostaje rente 300 zł. na osobę. i 500 zł. rodzinnego. mam 2 dzieci. I nic innego mi się nie należy, bo mam za duży dochód. ponieważ mam ziemię. czy należą mi się jeszcze jakieś pomoce czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz ziemię to z niej żyj - nie wyciągał łap po zasiłki tylko dlatego, że nie chce ci się pracować - a jak nie chcesz żyć z ziemi to ją sprzedaj - będziesz miała na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat tak się składa że pracuję. zadałam tylko pytanie z ciekawości. i oczekiwałam normalnej odpowiedzi. nie prosiłam o taką chamską odpowiedź, bo nawet mnie nie znasz człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracujesz, masz ziemie i jeszcze łapy po zasiłki chcesz wyciągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Po smierci meza nalezy sie z ZUS-u renata rodzinna dla ciebie i dla dzieci. Piszesz, ze dostalas 300 zl. To bardzo malo. Renta powinna wynosic 95 % wynagrodzenia twojego meza. Wiec cos tu z tym jest nie tak. W jakim wieku masz dzieci? Wiem, ze w roznych gminach sa rozne doplaty dla dzieci, np. do obiadow w szkole, albo do podrecznikow. Powinnas u siebie zasiegnac informacji. Trzymaj sie i nie przejmuj durnymi komentarzami forumowych frustratow. Dostana kiedys od zycia po dupie, to inaczej beda spiewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma na dzieci 1100 zł, oprócz tego pracuje i ma ziemię. Chyba nie ma az tak niskich dochodów, aby dostać dopłaty i zasiłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma: (3x300)+500=1400 pln za frico. Ale chciałaby jeszcze z tysiaka za to samo frico. Na waciki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za jakie friko? Mąż pracował, płacił składki. To są pieniądze z jego składek, które on wypracował!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak autorka pracuje to chyba nie dostaje na siebie renty rodzinnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wrażenie że podstawowym problemem autorki jest właśnie to że nie pracuje.A tego już za nią nikt robił nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka wyraznie napisala, ze ma dochod, wiec jednak pracuje. A renta rodzinna moze byc przyznana osobie pracujacej i to zalezy do dochodu, jaki ta osoba uzyskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wrażenie że podstawowym problemem autorki jest chęć odcinania kuponów od dawania dopy. Dawała dopy mężowi - odcina kupony. Urodziła dzieci - odcina kupony. Może niech da dopy kombajniście - zerżnie, skosi i wymłoci za frico. I kolejny kupn odcięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Może niech da dopy kombajniście - zerżnie, skosi i wymłoci za frico." I jeszcze zasieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ma ten dochód jeżeli ma rentę 300*3 czyli zł plus ziemię i nadal łapie się na zasiłek rodzinny???Chyba na 1/8etatu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×