Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wilku zrób coś z tym dzieciakiem 502, proszę.

Polecane posty

Gość dzieciak 502
wilku może mi possać paukię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk niech tu siedzi, ero i tak zniszczył. Czas na was :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Jestem noga z neta:) Biedne dziecko 502 bylo niezauwazane przez nikogo i tak sie tym sfrustrowal ze musial zablokowac cale kafe zeby na jeden dzien byc gwiazda na ktora wszyscy patrza a niektorzy mu sie nawet podlizuja liczac ze nie zablokuje im tematu wiec poczul sie bardzo wazny. Ale wczesniej czy pozniej moderacja poradzi sobie z nim. I wydaje mi sie nawet ze to co zrobil jest karalne a na pewno moga go pociagnac do odpowiedzialnosci cywilnej. Wiec moze moze sporo kasy bedzie musial zaplacic za to ze na chwile poczul sie zauwazony i bardzo wazny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze Pawel. Forum zablokowane, weszlam na chwile a ty tu siedzisz.Masakra ze ci sie tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno to jest karalne, no chyba że jest pracownikiem kafe i miał dostęp do danych serwera, w przeciwnym razie jest to włamanie. A nawet jakby miał dostęp to działa na niekorzyść portalu więc na pewno będą chcieli pociągnąć do odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Psychodelirium_ Mnie to bawi jak bardzo musial byc sfrustrowany ten dzieciak tym ze nikt go nie zauwazal i chcial sie na kilka chwil poczuc slawny i wazny bo rozni mu sie podlizuja zeby ich nie blokowal.\ Pewnie drogo to bedzie go kosztowalo ale moze ta chwila watpliwej slawy i czucia sie waznym byla dla niego tyle warta:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to, zabawa w wirtualnego boga, a jak wiadomo zabawy z władzą często kończą się źle. A niech się pobawi, większości stałych bywalców przyda się kilka dni przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×