Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wspólokatorkawspółlokatorki

wspólokatorka

Polecane posty

Gość wspólokatorkawspółlokatorki

Razem z chłopakiem wynajmujemy pokój. W drugim pokoju zaraz za ścianą mieszka dziewczyna. Mieszkamy razem dopiero od miesiąca. Razem z chłopakiem ciężko pracujemy, żeby opłacic mieszkanie a do tego jeszcze się uczymy, jednym słowem wychodzimy o 6 rano wracamy o 22. Wspólokatorka wydawała się bardzo miła jednak nie pytając nas o zdanie zaczęła zapraszać na noc chłopaka (nawet nam go nie przedstawiając). Ma swój pokój także nie powinno nam to przeszkadzać, a jednak, są głośno i nawet ich długie kąpiele po 23:00 nam przeszkadzają. Ostatnio mój chłopak się bardzo zdenerwował i wymusił na mnie żebym zakazała przychodzić jej chłopakowi w tygodniu na noc (poza weekendami). Teraz ja się trochę źle z tym czuje. Głupio mi, że wspólokatorka nie moze widzieć się z chłopakiem tymbardziej, że mi to nie przeszkadzało. Mój chłopak bardzo się denerwował przez ten hałas. Czy słusznie postąpiłam? Wydaje mi się, że mój chłopak przesadza i o to prawie się pokłóciliśmy. Dodam, że wcześniej jej chłopak nocował cały czas (tak jakby mieszkał) z wyjątkiem pojedyńczych nocy kiedy to ona szła do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×