Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gość i gość

Polecane posty

Gość gość
wiem kochanie w komputerze podkreśla mu błąd na czerwono i już wie matoł że napisał żle a udaje takiego znawcą gramatyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spac matoly niech sie wam przysni slownik ortograficzny buziaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie muszę zmykać bo rano do boju, a tu padam. Spokojnej nocki słonko. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki kochanie na dobranoc i kolorowych snów skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej gościu od gramatyki wstyd mi za ciebie że takie jełopy się trafiają na tym kafe :-p nie ładnie wtykać nosa w nie swojesprawy , :-) każdy piszę jak mu pasuję nic ci do tego :-pa tych dwoje gruchają tutaj na swoim temacie , to niech sobie gruchają , więcej takich gołąbków :-) jak miło poczytać i pozazdrościć tej ich miłości ,no no, oby takich więcej na tym kafe , trzymam za was kciuki i pozdrawia :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie miłego dzionka życzę i śle buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie słonko. Buziaczki na dzieńdobry. Miłego dzionka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 22.14. Nareszcie ktoś mądrze myśli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te 2 gr***ajace golabki to czyjas zona i czyjs maz haha uwazajcie bo moze ktorejs :egos a wad:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"was" mialo byc ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 9.26 Twuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie ładnie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te 2 gr/uchajace golabki to czyjas zona i czyjs maz haha uwazajcie bo moze ktorejs :egos a was x otóż to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj tak zzera, szczegolnie ujmuje mnie twoja polszczyzna,jest taka gramatycznasmiech.gif mezowi tez takie piszesz?smiech.gif buziaczkismiech.gif x trafne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyjaś żona , czy czyjś mąż co za różnica , takie mamy niestety czasy :-) przecież mamy 21 wiek , większość ludzi zdradza z powodów łóżkowych , sam mam ochotę zrobić skok w bok :-P jeśli tylko nadarzy się tylko okazja i znajdę odpowiednią partnerkę która potrafi dotrzymać dyskrecji wtedy hulajdusza piekła nie ma :-P aha i pozdrowionka dla gołąbków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołącz do nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ci ośle przeszkadza ich gramatyka ? Nie zaglądaj tu i sprawa załatwiona :-P niech sobie piszą kafe jest dla wszystkich , mi nie przeszkadza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje mnie trójkącik :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arkochol Buhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analfabeci znowu w akcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak się gościu poświęciłeś tej gramatyce , że młode lata przeleciały ci przez palce :-( a teraz no cóż starość nie radość :-P nikt cię nie chce i co ci z tej gramatyki ? Pewnie jak spojrzysz w lustro to sam na siebie warczysz :-P hehehe i dlatego taka złość przez ciebie przechodzi :-P hehehehehehehe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty musisz zadowalac sie przechodzonymi podstarzalymi mezatkami,mnie stac na panny i to w dodatku,ktore potrafia sie bezblednie wyslowic:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten tłumok myśli, że pisze z jednym gościem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ten tłumok , wole mieć nie gramatyczną dziewczynę , niż żyć z ręką na wiarę :-P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smskow pisac nie mozna bo zonka,maz sie dowie,to przylezliscie tu gr****c?to sa ci co tu kiedys pisali chyba,potem przeniesli sie na inny topik,tam ichpewnie gnebili,to przylezli znow tu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj gościu z 11.47 to że podejrzewasz że są kochankami , to nie znaczy że nimi są :-) ja rownież mam żonę i w podobnie do ciebie tępiłem zdrady , jednym słowem brzydziłem się tego , do czasu do puki nie trafiłem w pracy na pewną dziewczynę , która zamięszała mi w głowie , broniłem się się przed tymi uczuciami , ale to było silniejsze ode mnie zakochałem się wiem że to nie fer , wobec mojej żony ale nic na to nie poradzę spotykam się z nią już 2 lata :-) i dlatego rozumię tych gr***ających gołąbków :-) nie ważna tu jest gramatyka , ważne są tu uczucia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz jaja gosciu to nie oszukuj rodziny i sie rozstan z zona.Po kryjomu to kazdy tchorz jest madry.Miales odwage wdac sie w romansik,to miej odwage zakonczyc to jak na faceta z klasa przystalo,a nie jak szczur sie kamuflowac.Tyle w temacie,dla takich nigdy nie bede mial powazania.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kochanie mieliśmy towarzystwo pod maszą nieobecność w domku już jesteś ? Czy w pracy ? Buziaczki gorące na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisac tu kazdy moze a jak chcecie prywatnosc to won z kafe i gr***** jawnie a nie jak szczury po cichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×