Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Była klientka

Salon sukni ślubnych Obsesja Tarnów

Polecane posty

Gość Była klientka

Jeśli chcecie sobie oszczędzić nieprzyjemnych sytuacji i nerwów to omijajcie ten salon z daleka. Nie dajcie się zwieść pseudo profesjonalnej obsłudze. Jestem bardzo rozczarowana zachowaniem pani obsługującej salon. Byłam świadkiem całego zajścia i powstrzymałam się od komentarza bo nie chciałam robić przykrości młodym którzy odbierali suknię na swój najważniejszy dzień.Niesmak pozostał jednak do dziś. Zacznę od początku. Decydując się na zakup sukni w tym salonie pani spisała z nami umowę w której było zaznaczone, że w dniu podpisania umowy należy wpłacić 50% ceny co też zrobiliśmy. Został ustalony termin pierwszej przymiarki i wtedy należało wpłacić drugie 50% kwoty(czyli całość co stanowiło kwotę grubo ponad 3 tyś. zł) co też z naszej strony zostało dopełnione. Podczas pierwszej przymiarki zauważyliśmy skazę na materiale na wysokości dekoltu i zostało to zgłoszone pani obsługującej ,która wyjaśniła ,że do czasu drugiej przymiarki skaza zostanie usunięta. Niestety tak się nie stało a gdy zwróciliśmy jej uwagę oburzyła się twierdząc, że widocznie panna młoda zaciągnęła tkaninę pierścionkiem. Skoro była taka ewentualność to ktoś chyba powinien sprawdzić czy mierząc suknie panna młoda ma na sobie biżuterię . Na marginesie dodam tylko ,że panna młoda miała na palcu skromny pierścionek który na pewno niczego nie zaciąga ,a pani pomagająca a właściwie asystująca miała na ręce kilka różnych pierścionków. Gdy próbowaliśmy negocjować cenę jej oburzenie było jeszcze większe i przytoczyła historyjkę, o tym jak to pan młody specjalnie pobrudził garnitur czekoladą i też domagał się obniżenia ceny. Nie przytoczyłam tu szczegółowo całego zajścia bo za dużo pisania ale odniosłam wrażenie że w tym salonie jesteś dobrze traktowanym klientem dopóki nie zapłacisz całości kwoty a jak już to zrobisz to stajesz się intruzem. Bardzo wyrachowana obsługa nastawiona na zysk a nie na zadowolenie klienta. Pani nie wykazała nawet minimum dobrych chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla klientka
Moje doświadczenie potwierdza też ze jest to ostatnie miejsce do którego powinna udać się panna młoda. Skandaliczna postawa właścicielki. Po 7 dniach anulowałam zamówienie a właścicielka zabiera 2 tys zl zadatku, nazwa salonu "obsesja" bardzo trafnie opisuje postawę właścicielki ... właścicielka z moralnością pani Dulskiej. Bardzo wyrachowana obsługa nastawiona na zysk a nie na zadowolenie klienta. Pani nie wykazała nawet minimum dobrych chęci. Smutne miejsce...najlepiej omijać szerokim lukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka

Mimo, że od poprzednich komentarzy minęło trochę czasu to nadal nic się nie zmieniło. Panie pracujące miłe i posłuszne ale główna szefowa to tak egoistyczna, chamska i niewyrafinowana osobą jakich mało. Poprzednie stwierdzenia, że jest bardzo wyrachowana idealnie się odnoszą. Jak tylko jej się zapłaci to gorszej obsługi nie można sobie wyobrazić. A że płatności wymagają połowę od razu a połowę przy pierwszej przymiarce to jest dramat. Suknia przyszła kompletnie inna niż zamówiona, nie jest to wymyślone ani urojone bo każdy widzi gołym okiem różnice porównując 2 zdjęcia, a Pani z salonu usilnie i w bezczelny sposób wmawia, że suknia jest identyczna i chyba my jesteśmy ślepe. Absolutnie odradzam bo mimo iż suknie w salonie są cudowne, to uważajcie drogie Panny Młode bo zamówicie idealną a przyjdzie taka, przez którą wiele nocy przepłaczecie, że to nie jest ta wymarzona. Nigdy nikomu nie polecę tego salonu, a wręcz każdemu odradzę, na podparcie pokazując zdjęcia porównawcze jak spieprzyli mi suknie w której teraz muszę isć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientka

Oczywiście panie z salonu ukrywają moją opinię zaraz po wystawieniu ale dodałam sobie to do zakładek i sukcesywnie gdy będzie ukrywana będę ją dodawać ponownie :)

Nie polecam tego salonu!!!! Kupiłam ...enkę za 3900 zł, zamówiłam dany model, na pierwszej przymiarce okazało się, że ...enka jest podrobiona. To nie była ta sama ...enka ( całkowicie inna koronka, brak guzików, materiał beznadziejny, miski od gorsetu krzywe i płaskie). Właścicielka salonu powiedziała, że koronka jest inna ponieważ schudłam co było nie prawdą. Ze względu na to że miałam zdjęcia z zakupu. mogłam udowodnić, że ...enka jest całkiem inna. Nie dałam za wygraną i Pani właścicielka powiedziała, że odeśle do producenta i wszystko będzie poprawiona tak się stało, ale to co przeżyłam przez te miesiące, gdzie miałam dwa miesiące do ślubu to tylko ja wiem i moi bliscy. Nie jestem jedyną osobą z taką sytuacją, ponieważ napisałam o tej sytuacji na pewnej grupie na portalu społecznościowym i pisało do mnie około 10 dziewczyn. Panie są miłe, ale co z tego jak poprostu oszukują, ponieważ ja nie chciałam nic zmieniać w tej ...ence. Koniec końców dostałam ...enkę prawidłową a ta podrobiona w dniu odbioru sukni wisiała na manekinie do sprzedaży.... ...enki są w tym salonie piękne ale nigdy w życiu bym tam nie weszła już drugi raz. Dodam, że Panie do końca myślały że jestem ...ką i nie wiem co sie wydarzyło. Dodaje link do google drive ponieważ jest problem z dodaniem zdjęć w opinii :https://drive.google.com/open?id=1bxr_1ilpIC7WHlud1poylnywyIQMGJNT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×