Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Budowa domu. wybór kotła

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Jestem w trakcie budowy domu, właściwie już wszystko na wykończeniu, no i teraz stoję przed wyborem kotła. Chodzi mi o kocioł węglowy, który nie wymaga częstej obsługi. Ważna jest dla mnie ekologia, dlatego musi ograniczać emisję zanieczyszczeń do środowiska. Wpadłem na stronkę firmy Carbotherm (carbotherm.pl) i wydaje mi się, że ich kotły spełniają moje oczekiwania. Ktoś korzystał z ich produktów? Liczę się z waszymi opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam firmy powiem szczerze. Jeśli jeszcze nie podjęty wybór to doradze coś od siebie. Też pod kątem niskiej emisji ( na to patrzeliśmy z mężem) - kotły od firmy Witkowski http://www.kotly-witkowski.pl/niska-emisja - ja mam ekw-raps właśnie bo zależało nam na dotacji czyli coś czego wydaje mi się i ty szukasz bo właśnie pod katem ekologii i dbania o środowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kotły Sked. Ekologiczne, sprawdzone, bardzo dobrze wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również nie znam firmy przez Ciebie wymienionej. Jednak sporo dobrych opinii słyszałam o kotłach C.O. z Pleszewa: http://kotlarstwo.co Podobno jest to firma z wieloletnim doświadczeniem oraz fachową obsługą, więc sama też będę rozważała kupno kotła u nich, bo czeka mnie niebawem wymiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Pleszew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są samo rozpalające się :) Ja mam od 499.com.pl mila obsługa i bezpieczna transakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakupiłem uniwersalny kocioł w http://www.stefaniak.pl/ . Dobra firma, mają niezły wybór i korzystne ceny. Myślę, że znajdziesz tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaKika
Jeśli komuś zależy na ekologi, to najlepiej zamiast kotła na węgiel, wybrać kocioł na pellet. Jak będzie z automatycznym podajnikiem, to i nie trzeba do niego zbyt często chodzić. Dobre kotły ma Sas - www.sas.busko.pl - warto popatrzeć na ich stronę i wybrać odpowiedni dla siebie kocioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O każdy kocioł należy dbać. Dlatego polecam wam nawiązać współpracę z firmą, która zajmuje się serwisowaniem kotłów gazowych. Osobiście mogę wam polecić www.v-serwis.pl z Swarzędza pod Poznaniem. Mają spore doświadczenie w serwisowaniu kotłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju878

Ja polecam kociol na pellet, uważam, że jest to rozwiązanie zarówno ekologiczne, jak i bardzo opłacalne pod względem finnasowym. Bardzo dobrej jakości kotły mają tutaj ekogren.pl zarówno pod względem cen jaki jakości. Myślę, że naprawdę opłaca się w nie inwestować. Kolejna kwedtia to dobre doradztwo. Jest naprawdę bardzo okej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja3

A macie w waszych domach panele fotowoltaiczne? Jak to wpływa na oszczednosci? My myslimy nad panelami z oze-biomar, słyszałam bardzo dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarek
18 godzin temu, Gość Anja3 napisał:

A macie w waszych domach panele fotowoltaiczne? Jak to wpływa na oszczednosci? My myslimy nad panelami z oze-biomar, słyszałam bardzo dobre opinie

- wpływa to tak, że w połączeniu z kotłem indukcyjnym płacisz mniej niż za gaz, a komfort obsługi o niebo lepszy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×