Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakładam blokadę 502

Polecane posty

Gość gość

Dosyć debilizmow wilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moj podszyw robiony przez Zmij84 wystarczy porownac historie nicka mozna go tez rozpoznac optycznie Moj nick WILK_1946 podszyw Zmij84 spacjaWilk_1946 Mam podszywa to pewnie Zmij84 wiec musicie niestety sprawdzac histori nicka bo optycznie nie do rozroznienia. Pewnie w moim nicku WILK_1946 zamiast duze litery i uzyl malej litery L To historia mojego nicka Strona główna Profil użytkownika: WILK_1946 WILK_1946 Edytuj swój profil Nie potrzebujesz żadnego zaproszenia na ERO żeby do Wilka napisać. xxx wilk.bacowka@gmail.com Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem... e-mail: wilk.bacowka@gmail.com Dodaj temat Dodaj przepis Dodaj recenzję Wszystko: 2135 Tematy: 73 Posty: 2062 Recenzje: 0 Przepisy: 0 A to historia nicka podszywa Strona główna Profil użytkownika: WILK_1946 WILK_1946 Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem... e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a> Wszystko: 38 Tematy: 25 Posty: 13 Recenzje: 0 Przepisy: 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wymia w ktorej Zmij84 z goscia przyznaje sie ze to on zalozyl tego podszywa cyatat "gość dziś Po co mam zakładać własny temat? To dobre dla nolajfów. Lepiej bawię się będąc twoim podszywemusmiech.gif" WILK_1946 dziś @Zmij84 No pokaz co potrafisz zaloz temat pod wlasnym nickiem i prowadz go przez miesiac zobaczymy jakim zainteresowaniem kobiet bedziesz sie cieszyl. Sam z ciekawoscia poczytamusmiech.gif Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem... e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a> gość dziś "zobaczymy jakim zainteresowaniem kobiet bedziesz sie cieszyl." xxxx Nosz ku‪rwa, ten gość jest nienormalnypechowiec.gif gość dziś Po co mam zakładać własny temat? To dobre dla nolajfów. Lepiej bawię się będąc twoim podszywemusmiech.gif gość dziś Wilk. Jesteś kretynem. Umiesz obrać jakiś inny punkt widzenia? Nie każdy chce k****a bawić sie w wirtualne żałosne polowanie na baby. Kozak w necie pi'zda w świecie gość dziś Po co mam zakładać własny temat? To dobre dla nolajfów. Lepiej bawię się będąc twoim podszywemusmiech.gif XXX wsciekly.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku boisz się blokady!? Co wtedy będziesz robił nieboraku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie po prostu nie chce zeby mi przypisowano to spamowanie ERO przez zakladanie wielu tematow przez Zmij84 z nicka ktorym sie podszywa pode mnie.\ Jak widac Zmij84 ma obsesje na moim punkcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie ciacho z ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk rozmawia z pomarańczą.Kto by pomyślał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie obowiazuja zasady. kupala nie widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Androgen
Kusza, pisząc na tym samym forum co wilk, dajesz dowód na to, że jesteś nim zainteresowana i popierasz jego tezę jakoby Żmij trolował go z gościa. Btw, też uważam, że Żmij powinien się przyznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że kiedyś Cię zauważy? Wśród tylu kobiet, które ustawiły się w kolejce w oczekiwaniu na audiencję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×