Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

co jest dobre na przebarwienia skóry?

Polecane posty

Gość gość

mam 27 lat i poważny problem z przebarwieniami skóry. Zaczeło sie jakies 2 lata temu jak zaczełam korzystać z solarium. Opalenizna juz dawno znikneła a ciemno brazowe plamy zostały. Cięzko je ukryć nawet pod gruba warstwą makijażu. Poradźcie mi jak sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 21:31 testowałas ten kwas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu kupiłam sobie sokowirowke. Zakochałam się w soku marchewkowym, robiłam codziennie. Zauważyłam dużo efektów,a najważniejszy że jakos Po dwóch tygodniach zeszły mi plamy z twarzy które miałam już parę lat i nic na nie nie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finacea albo Hascoderm Lipożel, czyli kwas azealinowy w liposomach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanosr
jesli chcesz to moge ci dac namiary na dobre srebro nanokolidalne.JEST wsaniale w dermatologii i alergologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś kremy na pewno ci pomogą. Ja mam przebarwienia i stosowałam różne kremy, ale to nigdy nie było to co w spa. Po takim zabiegu moja skora jest taka idealna. Najczesciej jezdze do tego hotelu grand i tam korzystam z zabiegów http://www.grandlubicz.pl/centrum_spa. Właśnie teraz jadę za trzy tyg juz sie nie moge doczekac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LImanna
Wydaje mi się, że najpierw musisz mieć dobry tonik. Ja mam ten sam problem i używam White&Beauty Floslek. Bardzo dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkówka2
Zamiast Finacei warto zainteresować się kremem Soolantra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremy na przebarwienia aby się sprawdziły powinny mieć takie składniki: hydrochinon, arbutyna, kwas kojowy i kwas azelainowy. Domowymi sposobami możemy rozjaśnić tylko przebarwienia powierzchowne. W przypadku głębszych zmian musimy zwrócić się do dermatologa. Najlepsze efekty dają terapie skojarzone łączące peelingi dermatologiczne ze stosowaniem odpowiednich kosmetyków. Dlatego często się słyszy o peelingu glikolowym lub migdałowym a moje dygresje rozwiązał właśnie ten 1 peeling. Potem dostałam odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji polecone w Mojej Estetyce w Rzeszowie i dobrze jest jak opiekę nad Tobą ma 1 lekarz, bo idealnie dobrali mi potem pielęgnację domową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam szczerze że ja miałam podobne problemy, pomogły kapsułki OMEGA 3 które kupiłam w sklepie sportowym a do tego, koleżanka mi poleciła świetną serie kosmetyków z firmy z USA i musze przyznać że jest o wiele lepiej. Bardzo byłam zadowolona, zwłaszcza z peelingu który zlikwidował zaczerwienienia po krotstkach które niestety trochę drapałam (oo zgrozo) NuSkin tak się nazywa firma, jak chcecie możecie się zarejestrować pod moje konto to wtedy produkty są tańsze, ja też mam zniżkę od koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanio
Prosze wejsc na strone www.nanogold.pl lub www.goldex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewniaczkqa02
Warto spróbować leku Soolatra, słyszeliście o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam informacji o kremie soolantra. Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justajucha
mi pomogły regularne peelingi z korundu kosmetycznego :) jest bardzo tani, a skuteczny tylko trzeba poczytać dobrze na opakowaniu w jakich proporcjach go stosować żeby nie przesadzić i nie podrażnić skóry :) zamówiłam go na www.topdrogeria.pl ale podobno można go znaleźć też gdzieś stacjonarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o soolantrę to z czystym sumieniem mogę polecić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się do pozytywnej opinii poprzedniczki. Z czystym sumieniem polecam soolantrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
dzięki za polecenie tego korundu, wprawdzie dokopałam się do tego wątku dopiero niedawno ale zagłębiłam się w temat, zamówiłam właśnie z TopDrogerii i po regularnym stosowaniu jestem wręcz zachwycona efektami!! w życiu nie miałam takiej pięknej skóry i promiennej:) a kosztuje dosłownie grosze i starczy na mega długo na pewno bo mało się go używa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko i zwięźle. Również polecam skonsultować zastosowanie kremu soolantra. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam soolantrę i złego słowa nie mogę na ten lek powiedzieć. Polecam konsultację z dermatologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soolantra to strzał w dziesiątkę. Stosowałam, nie ma nic lepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że soolantra pomogła nie tylko mi:) Jestem bardzo mile zaskoczona efektami które uzyskałam dzięki soolantrze i również GORĄCO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim z tego typu problemami soolantre, efekty widać już po 2-3 tygodniach od stosowania. Najlepsze efekty są gdy soolantre połączy się z jakimś antybiotykiem doustnym (oczywiście przepisanym przez lekarza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Po pierwsze - MIKRODERMABRAZJA Regularnie przeprowadzany zabiegi mikrodermabrazji pozbawia naskórek martwych warstw. Dzięki temu poprawia się koloryt skóry, jest ona bardziej elastyczna i gładka. Natomiast w głębokich warstwach skóry stymulowana jest produkcja zwiększonej ilości włókien kolagenowych i elastynowych. Po drugie - KWASY Regeneracja skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek. Rozjaśnienie przebarwień i ujednolicenie kolorytu cery. Szybka poprawa stanu skóry tłustej, znormalizowanie wydzielania sebum, zniwelowanie zaskórników i stanów zapalnych. Zachęcam do skorzystania z naszej Krakowskiej ClinicVivien www.vivienclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam stosuje Soolantre od miesiąca. Efekty rewelacyjne. Wcześniej stosowałam Rozex i nie było tak źle ale Soolantra wyleczyła mi twarz całkowicie. Na dzień dzisiejszy jest super.W przyszłym tygodniu wizyta u dermatologa .Ważne aby dokładnie zmywać twarz płynem micelarnym lub tonikiem. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!! won ze spamem góóóównantry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja twarz przez lata smarowana wieloma specyfikami wyglądała fatalnie. Obecnie jest bardzo dobrze ( nie zapeszyć). Twarz jest lżejsza o parę kilo. Czasami pojawia się mała krostka, ale nie ma porównania z tym co było . Polecam Soolantre !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×