Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co na wesele: dzika, świnie czy barana?

Polecane posty

Gość gość

co zrobi najwieksze wrazenie na gosciach? wjedzie to na salę i ma byc efekt ''wow''..co wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z baranem się jeszcze nie spotkałam- naprawdę gdzieś podają? Nie każdy lubi baraninę, dziczyzna też ma intensywny smak, więc zdecydowałabym się na świnię. Chociaż pieczony prosiak robił efekt ''wow' dziesięć lat temu. Teraz to podobna atrakcja do czekoladowej fontanny- trochę passe ;) Ale przynajmniej jest smaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej? zabita świnka jest passe? :( Kurczę, tak myślałam...ale mój tata tak marzy o tej śwince...nie śmiejcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam "sekret kucharski: ryba nie krojona, U głowy przysmażona, we środku pieczona, A mająca potrawkę z sosem u ogona. " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świnia będzie najbezpieczniejsza;) nie każdy lubi baraninę, dzik ma dobre mięso, ale też nie każdemu może podejść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej krowe podaj,to dopiero bedzie WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj dzika - świnie i barany będą przecież siedziały za stołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
Świnia w całości na weselu? heh:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
Pieczona świnia? Wieśniary... Już się czegoś takiego nie robi, zwęglone zwłoki w całości to największa żenada wesel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że mnie takie całe, pieczone zwierze obrzydza. Nie jestem w stanie tego jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to takie trochę prymitywne i świadczy o tym, że kucharzowi nie chciało się pracować, wolał zamarynowanego prosiaka do piekarnika wstawić. Baraniny wiele osób nie je, musi być jagnięcina, a o tą trudno i kosztuje drogo. Dzik również bywa niejadalny, szczególnie jak się stary trafi. Wbrew pozorom dobre wrażenie dają duże ptaki, gęś, duża, tłusta kaczka (nie te małe, "pekińskie"), no ale to musi być mistrz kucharski, a nie magister geografii, zatrudniony przez przypadek w kuchni, żeby takie coś dobrze przyrządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×