Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wspomnienia z dawnych lat ukochane potrawy

Polecane posty

Gość gość

moim byl kapusniak na gesto z mlodej kapusty+ ziemniaki gotowane w mundurkach, nigdy nie ugotowalam czegos takiego jak moja babcia, moja matka tez nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kartacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierogi z truskawkami, bigos+ ziemniaki, zupa owocowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj! kuurwo spamerska wypiiierdalaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem wspominać i tęsknić za potrawami sprzed wojny, ale taki kapuśniak to każdy powinien umieć ugotować. Widzicie, jak nas zachodni szajs zalał po całości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ostatni mój pobyt w Krakowie w restauracji Mekong przypomniał mi rybę w grzybach. Mój tata robił ją z grzybami leśnymi. Oczywiście ryba przez niego złapana i grzyby prosto z cybowskiego lasu. Ciekawe czy ktoś wie, gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domowa kiełbasa,szynka,pasztet,kaszanka z własnej świnki,chowanej ekologicznej,wypiekany w domu chlebuś na zakwasie w piecu chlebowym,potem w tym piecu ciasta różniaste.krówki czekoladowe robione przez mamę,pierniczki,które robiła na choinkę,którymi pachniał cały dom:):)pyzy ziemniaczane,ale te robię,pierogi z waszoną kapustą,ziemniakami i wędzonym boczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurveczka131 W DUVPĘ sobie wsadź tego k*****onga, spamówo zafaydana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasztet i kiełbachy robione przez mojego tate rzeźnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Berce niam niam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×