Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blanszet21

jaki zegarek dla mamy

Polecane posty

Dziewczyny poradźcie mi. Moja mama obchodzi okrągłe 50 urodziny. Ponieważ ostatnio popsuł się jej zegarek który nosiła chyba ze sto lat postanowiłam kupić jej nowy. Poszukuje na pewno czegoś klasycznego, minimalistycznego no i bez żadnych złoceń. Najlepiej gdyby cena też była w miarę przystępna tak do 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może byłby warto znaleźć coś w necie ? wiem, że może to nie to samo co zobaczenie na żywo i w ogóle ale tam jest najczęściej największy wybór. sporo zegarków nawet w okolicy 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegarek niby taka prosta rzecz do zakupienia, a jednak nie do końca ;) do 500 zł to też jest rozsądny próg, bo do takiej ceny możesz już spokojnie znaleźć coś zarówno solidnego (wiadomo ze nie sztuka kupić mamie coś co zaraz się zepsuje) a jednocześnie ładnego. ja najlepiej wolę sama zobaczyć obejrzeć dotknąć to co wybieram ale fajnym sklepem internetowym jest demus. mi się najbardziej spodobało że naprawdę dobrze grawerują a jak kupujesz mamie na taka wyjątkową okazję to może o tym pomyśl :). tylko trzeba uważać gdzie taką usługę się zamawia, bo można mieć potem problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz prezentu na urodziny dla mamy w postaci zegarka i nie wiesz jaki wybrać to polecam stronę http://www.cozacena.pl/ która na pewno podpowie tobie który zegarek wybrać. Możesz sobie porównać ceny nie musisz biegać po sklepach i niepotrzebnie tracić czas. Wszystko robisz w domu wystarczy kliknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiorka23
Ja bardzo fajny zegarek znalazłam na stronie e-zegarek.pl szukałam czegoś delikatnego i przy okazji nie drogiego i padło na Rosefield bardzo ladne damskie zegarki polecam zerknac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka413
To zależy co kto lubi, ja niedawno mamie na dzień matki akurat kupowałam zegarek (stąd https://e-zegarek.pl/ można tanie zamówić ) to prezent się jej bardzo spodobał bo akurat udało mi sie trafić w gust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violenna
@Elizka - a na jaką markę postawiłaś? Pytam, bo teraz weszłam na stronę https://e-zegarek.pl/ i jeżeli chodzi o tanie zegarki to bardzo podobają mi się te marki Cluse - ktoś zna? 400zł to akurat tyle ile chciałam wydać na prezent i wydaje mi się, że również uda mi się w gust trafić sądzicie, że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

Z takim limitem to spokojnie coś znajdziesz. W Time Trendzie widziałam sporo ładnych zegarków, sama musze się tam wybrać raz jeszcze póki są promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×