Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem uzależniona od seriali

Polecane posty

Gość gość

oglądam 24h cały czas seriale, już nawet musiałam rzucić pracę bo nie mogłam pogodzić tych dwóch obowiązków :( co na to radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie mało po 4 godz dziennie , Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj najpierw wypisać listę seriali, które oglądasz i odrzuć z niej najgorsze wg ciebie. Możesz np. co jakiś okres czasu odrzucać 1 serial (tylko nie dodawaj nowego - jak dodasz nowy to odrzucasz 2). Najważniejsze to żebyś to robiła regularnie. Np. co miesiąc (nie dłużej!) przestajesz oglądać 1 serial. Piszesz, że rzuciłaś pracę - czyli masz męża lub kogoś kto zarabia pieniądze w twojej rodzinie? Ważne jest to, abyś czas w którym oglądasz seriale wykorzystywała w inny sposób - jeśli nic nie będziesz robić to wrócisz do seriali. Poświęcaj ten czas np. rodzinie, spróbuj znaleźć jakieś zajęcie, hobby. Może uda ci się wrócić do pracy? Wykorzystaj ten czas. Może masz jakieś przyjaciółki? Rozmawiaj z nimi, wychodź z domu. Ale najważniejsze - musisz zacząć w ciągu 24 godzin. Jutro już oglądaj jeden serial mniej. Znajdź w sobie silną wolę. Na pewno dasz radę! Uwierz! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×