Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakim kraju powinnam mieszkać?

Polecane posty

Gość gość

Właśnie tak jak w tytule. Poważnie myślę o emigracji. Chciałabym zamieszkać w jakimś kraju, najlepiej w jakimś egzotycznym kraju, żebym mogla mieszkać blisko morza. Zależy mi na tym żebym mogła tam się dogadać z ludźmi (chodzi o barierę językową). Nie musi być to kraj bogaty, ale żeby był w miarę bezpieczny (w miarę niska przestępczość), sympatyczni ludzie i żebym mogła realnie znaleźć pracę i na stałe tam mieszkać. Jeśli chodzi o języki potrafię dogadać się (poza polskim) po angielsku, hiszpańsku i portugalsku (choć najbardziej podobałby mi się jakiś kraj hiszpańskojęzyczny). Tak jak powiedziałam nie mam jakiś niewiadomo jak wielkich wymagań, chciałabym po prostu jakiś fajny kraj. PS. Oczywiście mam swoje powody, ale nie chcę tu o tym mówić, bo są zbyt prywatne. Chciałabym jakiejś porady, konkretne przykłady państw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasowalaby ci hiszpania, ale nie wiem czy prace znajdziesz.w tym przypadku to tylko anglia, praca jest, nad morzem , nie ma zimy, sympatyczni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz cos dla mnie, pasuje mi kraj gdzie sa brzydkie kobiety przystojni mezczyzni brak barier wiekowych (np. mozna imprezowac w wieku 40 lat i ubierac jak chce) nie za zimno tolerancja religijnosc i zasady bezpieczenstwo nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×