Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Restauracja Checz Kole Szperka Rewa OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Jakie macie opinie na temat tej restauracji? Faktycznie jest taka dobra jak piszą w necie? Chciałabym tam zorganizować imprezę okolicznościową w związku z czym zastanawiam się nad tą restauracją bardzo poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza wg mnie :) Co prawda nie organizowałam tutaj żadnej imprezki, ale jem często. Rybki mają dobre. Świeże, fajnie przygotowane i nie czeka się długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja organizowałam i mogę polecić. Wcześniej znałam ich tylko z jednorazowych obiadów, ale w czasie organizacji imprezy też sobie poradzili. Miła, fachowa obsługa. Goście chwalili jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę mają świeże ryby ? Szukam naprawdę super restauracji rybnej. Więc proszę o szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to tak. Ja bywam u nich naprawdę często, przez to, że nie mamy z mężem czasu na robienie obiadów w domu, i nigdy nie narzekaliśmy na dania z ryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam 2 tyg temu,masakra robia debili z klientów .Pytalam czy jest świeży dorsz z Bałtyku-tak mamy z Mechelinek,zamówiłam iiiiiiiii ! -po kilku kęsach zoriętowałam sie ze to dorsz atlantycki !!-reklamowałam -przeprosili i zaproponowali naszego dorsza niby miał być świeży,masakra podali mrożony i nie dosmażony--był obżydliwy! Nie polecam bo oszukują !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście bardzo ich cenię za świeżość ryb mają spory wybór, potrafią ryby doskonale doprawić. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm.... nigdy nie spotkałam się z sytuacją by było coś nieświeżego w tej restauracji, tym bardziej ryby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekonujące są też ceny :)restauracja przyciąga nie tylko smakiem, ale również cenami można tutaj zjeść za niewiele pieniążków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobre rybki mają :) estetycznie podane, w dobrych cenach i ten piękny widok.. ehhh, szkoda, że urlop już nam się skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my się właśnie poważnie zastanawiamy nad tym, czy nie zorganizować tutaj wesela.. W sumie fajne miejsce, dobre jedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, lokal na wesele bardzo dobry :) ten klimat nie dorównuje niczemu wg mnie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zaskoczona tą restauracją różne opinie słyszeliśmy, głównie te pozytywne, a jednak długo zastanawialiśmy się nad obiadem tutaj żałujemy, że tak długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my planujemy zorganizować tutaj małe przyjęcie weselne, bardzo dobrze nam się współpracuję z tym lokalem, więc mamy nadzieję, że wszystko będzie tak jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pysznego turbota tutaj jadłam :) znakomicie świeże rybki w dobrych cenach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja byłam tu parę razy w czasie wakacji, faktem jest, że mieli ryby świeże , choć trochę się czekało bo pełno ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam ryby, i uważam, że dania rybne są naprawdę o wiele zdrowsze niż mięsne, restaurację poznałam jakiś czas temu jak byłam na wakacjach, od tamtej pory jeździmy wyłącznie do Rewy, głównie ze względu na tą restaurację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×