Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zakompleksionanastolatka

Wargi sromowe

Polecane posty

Witam, Jestem tutaj nowa i mam mnóstwo pytań dotyczących moich idiotycznych bądź uzasadnionych kompleksów. Mam pytanie i czekam na rozsądną odpowiedź i może jakieś słowa otuchy. Jestem w okresie dojrzewania i ostatnio zauważyłam że mam tylko jedną wargę sromową wewnętrzną a drugą jakby była niedorozwinięta, strasznie się tego wstydzę :( Czy moja druga warga urośnie ? Czy już mi tak zostanie ? Może tak ma być ? Mam udać się z tym do lekarza ? Strasznie się wstydzę o tym rozmawiać z moją mamą a z moim chłopakiem to już wogóle ... więc szukam odpowiedzi tutaj :( Czekam na wypowiedzi pań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wargi naogoł są nie symetryczne. Nie przejmuj się. Ale możesz jakies zdjęcie zamiescic bo może to jakis inny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się wstydzisz a lekarza to się nie wstydzisz? Nie ma potrzeby by się jakiś konowal podnieca malolata a jeszcze lubieja się konsultować by ładna dziewczynę na go pokazać drugiemu ginekologowi. .Im mniej będziesz zwracała uwagę na takie drobnostki tym będzie lepiej . ważne jest by nie używać tampony powodują stany zapalne higiena miejsc intymnych zwłaszcza gdy zaczniesz uprawiać seks.Do tego jest problem by gdy będziesz w ciąży uważać przy badaniu pochwy nie doszło do zakażeń najwięcej jest w gabinetach lekarskich i szpitalach tam chodzą z różnymi zakażenia mi a rękawiczki chronią tylko lekarza. Zapewne w przyszłości nie będziesz zacofana by się wstydzić partnera przy badaniu na fotelu u ginekologa i porodzie i to on prosi o zmianę rękawiczek gdy coś niechcący podotyka w gabinecie ginekolog i potem będzie chciał badać pochwe.Mamy prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu zawsze decyduje Pacjent!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.U mojej ciężarnej żony wargusie są cudowne,taki piękny różowiutki motylek,żona uwielbia jak jej pieszcze wargusie i delikatnie naciągam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015.08.13 lubieją :D z wiochy jakiejś jesteś, przymułko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×