Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szymaa

Depilacja laserowa, dylemat Łódź

Polecane posty

Zdecydowałam się na usunięcie włosków laserem diodowym na całych nogach oraz w okolicach bikini (im głębsze tym lepiej). Dermatolodzy, u których byłam w sprawie leczenia wrastających włosków polecali mi Centrum Diagnostyki I Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej. Przekonuje mnie wielokrotnie polecana kadra lekarska. Ceny już raczej odstraszają niż przyciągają (obecnie w promocji(!) za 500zł depilujemy całe nogi, 220zł bikini + ewentualnie 130 ze szparą pośladkową). Sprzęt jakim dysponują to Light Sheer. Z kolei większość forów, jakie przejrzałam, zgodnie mówi o przewadze wersji LS Duet nad poprzednikiem, czasem wskazując na zalety jeszcze nowszego chyba - Vectusa. Te lasery znalazłam w 2 salonach w Łodzi. Ceny o niebo lepsze (LaserGlamour proponuje depilację całych nóg za 430zł + bikini całe ze szparą za 200zł, natomiast Depilatorium chce 400zł za nogi i 350zł za bikini ze szparą + 20% zniżki dla studentów). Jednak większość wypowiedzi o ostatnich dwóch miejscach to ordynarne reklamy, których treść się nawet nie zmienia wraz ze zmianą forum, które czytam. Opinii o Centrum PŁ było mniej, ale wydawały się rzetelniejsze. Moja skóra jest dość problematyczna, kilku jak nie kilkunastu lekarzy starało mi się pomóc w problemie wrastających włosków. Dlatego chciałam, żeby to kadra lekarska zajęła się depilacją. Jednak słysząc tyle głosów o wyższości lasera LS Duet czy Vectus nad zwykłym Light Sheer, coraz bardziej skłaniam się ku zmianie decyzji, co przyniesie też sporo oszczędności, a budżet skromny. Trudno tylko zweryfikować mi kompetencje pozostałych dwóch miejsc, ze względu na tak agresywną reklamę :( Może ktoś tutaj potrafiłby mi pomóc w rozwiązaniu dylematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megijot
Hmm, nie wiem jak jest w centrum politechniki, ale miałam problem z wrastającymi włoskami i powiem Ci jedno: naprawdę warto zdecydować się na depilację laserem. Po kilku zabiegach nie ma porównania i problemu :-) Dermatolog, u którego byłam, polecił mi klinikę Cosmed. Zapewnił, że pracują na dobrym laserze diodowym! i mają wykwalifikowany personel i rzeczywiście wszystko było super. Ceny też przystępne, bo za serie zabiegów na łydki zapłacilam 399 zł. Z tego co pamiętam, mniejsze czesci ciała sa jeszcze tansze. Pytałam tez dermatologa o lasery - tzn ktore sa najlepsze. Powiedział, że jeśli chodzi o siłę "rażenia" to ma znaczenie tylko to, czy laser jest diodowy (taki ma byc), nie wchodzą w grę żadne IPL - to wyrzucony czas i pieniądze. A to, czy to Vectus, LightSheer, MedioStar czy inny nie ma dla efektów żadnego znaczenia. Powodzenia w walce z problemem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 3 zabiegach depilacji laserowej na nogi i po 3 zabiegach depilacji laserowej bikini. Efekty są naprawdę świetne! Byłam w salonie Laser Delux w Łodzi i pracują tam na laserze Light Sheer duet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 2 zabiegach depilacji laserowej nóg w Laser Delux w Łodzi https://www.laserdelux.pl/lodz/depilacja-laserowa Jestem naprawdę, bardzo zadowolona z rezultatów moje włoski w niektórych miejscach wcale nie odrastają a tam gdzie jeszcze są naprawdę widać, że są znacznie delikatniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namarinu
Czy wy się nie wstydzicie jak kosmetyczka wam zagląda w szparę sromu albo pośladkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linda29

Miałam depilację bikini głębokiego w Laser Delux i powiem tak, oczywiście może pojawić się jakiś tam wstyd ale Pani kosmetolog tak prowadzi sprawnie zabieg, żeby był on jak najmniej krępujący. A efekty rewelacyjne! Po 6 zabiegach skóra mam idealnie gładką i nie żałuję, że się zdecydowałam! https://www.laserdelux.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil38

Wiem, że rzadko wypowiadają się meżczyźni na temat depilacji laserowej ale chce sie podzielic swoimi doświadczeniami. Miałam naprawdę mocny zarost na plecach. Przeszkadzało mi to, że często usuwałem niechciane owłosienie poprzez kremy do depilacji. Zawsze musiałem poprosić kogoś o pomoc. Postanowiłam zrobić depilację laserową. Sugerując się opiniami poszedłem do Laser Delux w Łodzi. Jestem zadowolona. Moja skóra jest gładka. Po 6 zabiegach okropne włosy zniknęły i nareszcie czuje pełen komfort. Polecam! https://www.laserdelux.pl/lodz/depilacja-laserowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Słuchajcie! Mogę polecić Salon Depilacji ,,Laserowej Zgoła Włoski’’ z Łodzi. Mam niski próg bólu, a tu beztresowo, miło i cenowo super. Mają fajne rabaty okolicznościowe. Ja skorzystałam ze zniżki na Dzień Kobiet. Dziękuję personelowi za super efekt i polecam wszystkim!

Dziewczyny, tu macie link salonu: https://zgolawloski.pl

I widzę, że mają promkę - minus 25% na pierwszy zabieg!;)

UWAGA! Na hasło DR01 macie 10% rabatu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Salonów jest bardzo wiele, jednak polecam tutaj zwrócić uwage na to jaki mają w nich laser. Jest to bardzo ważne bo niektóre salony maja laser ipl, a tego lasera nie polecam bo to nawet nie jest laser ale depilacja światłem... A taka depilacja nie jest w stanie dać efektów na stałe. 

W Łodzi polecam depilację Thunder MT:

https://selectbeauty.pl/zabiegi/depilacja-laserowa-lodz/

Na stronie mozna sobie o niej poczytać. Efekty takiej depilacji są zdecydowanie lepsze oraz szybsze. I co najważniejsze trwałe! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×