Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trudne początki :)

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, Od dawna kręcą mnie klimaty BDSM. Niestety, nie mam z kim spróbować :( Przyszedł mi więc do głowy pomysł, żeby zagadać do jakiegoś bezdomnego, który za drobną sumkę mógłby mi zrobić lanie. Wiem, trochę to chore, ale myśl o tym podnieca mnie niesamowicie. Wydaje mi się, że to będzie bezpieczne, bo pieniądze, które zapłaciłabym mu po skończonej "robocie" trzymałyby go na wodzy. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
glupi pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę to zrobić za darmo. Ale nie jestem bezdomny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida_bez_nicku
moim zdaniem to nawet lepiej. nie dosc ze zrobi za darmo to jeszcze ma gdzie mieszkac. same plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze dojadę do Ciebie. Zaproszę do hotelu i przywiozę gadżety BDSM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nadal jesteś zainteresowana autorko tematu to podam maila malopolski@onet.pl. Ale odpiszę dopiero w we wtorek bo muszę wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem autorka tematu powinna skorzystac z propozycji. coraz wiecej plusow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z kolei chciałabym zostać czyjąś niewolnicą 24/7. Marzy mi się układ, w którym nie miałabym prawa do żadnych ubrań, musiałabym chodzić na bosaka przez cały czas, być bita i poniżana, zamykana w opuszczonych miejscach i być w nich oddawana przypadkowym osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tematu zrobiłem błąd w mailu malopolski@onet.eu w poprzednim napisałem, że pl. :) przepraszam za kłopot. Jeśli sprawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×