Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dream Dress

Internetowa wypożyczalnia sukienek

Polecane posty

Gość Dream Dress

Cześć Dziewczyny, zanim zdecydowałam się napisać przekopałam 'tonę' wątków w poszukiwaniu konkretnych opinii czy informacji- bezskutecznie. Swoim pomysłem nie odkrywam Ameryki i zdaje sobie z tego sprawę, jednak na polskim rynku działa bardzo niewiele takich wypożyczalni, a taką z prawdziwego zdarzenia znalazłam w zasadzie tylko jedną (no chyba, ze marnie szperam). Markowe sukienki, na które w zasadzie każdą kobietę byłoby stać- na tzw. wyciągnięcie ręki :) Podobne internetowe wypożyczalnie prosperują poza granicami naszego kraju dość prężnie i z tego co wiem zyskują coraz większą popularność :) Piszę ten post prosząc o opinie, co sądzicie o takim pomyśle? Konkretnie, prosto z mostu. Czy ma to szansę sprawdzić się na polskim rynku, czy może raczej wręcz przeciwnie? Jak wiadomo, nie zawsze to co sprawdza się za granicą sprawdzi się u nas :) Będę wdzięczna za każdą opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dream Dress
Pomóżcie dziewczyny! Napiszcie proszę co sądzicie o tym pomyśle. Czy same skorzystałybyście z podobnego rozwiązania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×