Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maxisgalaxy

Dlaczego miłość jest tak ślepa?

Polecane posty

kocha się nawet pomimo tego że partner Cię rani, sprawia przykrość, doprowadza czasem do płaczu a pomimo tego nadal się kocha. Można od tego zwariować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie miłość, a zakochanie, a zakochanie jest jak narkotyk i ogłupia. Miłość jest już bardziej racjonalna, bo składa się na nią wiele czynników, dlatego ona przychodzi dopiero po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po czasie? już 3 lata razem. Kochamy się, ale czasami po prostu jest tak że nie wytrzymuje ale nie da się odejść, chce się coś zmienić i pilnować żeby się nie rozpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj można... żeby tak czasami rozsadek górował nad sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość ogłupią..zabiera odwagę i nierealnie marzy..czy jest jak narkotyk?..pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwidoczniej ty kochasz jego, ale nie on ciebie, ukochanej osoby się nie rani, o ukochaną osobę się troszczy i dba, aby była szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko 3 u mnie trwa to prawie 6 on twierdzi że z mojej strony to tylko zauroczenie a ja mowię że to coś dużo dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi, że kocha, nie zdradza.. po prostu ze względu na sytuację rodzinną nienawidzę alkoholu. Nie twierdzę że jest alkoholikiem, bo nie jest ale np gdy proszę go by nie pił codziennie po te 2-3 piwa to on mnie nie słucha boję się że popadnie w ten alkoholizm i rani mnie bo mimo że proszę to nadal pije - zapewnia że się po pracy należy i tyle... co mam zrobić to ja jestem przewrażliwiona? Muszę ten związek ratować, bo jestem w 6 miesiącu ciązy i się zamartwiam co źle wpływa na mnie. Czy każdy facet jest taki sam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO 6 latach to na pewno już nie zauroczenie, zakochanie trwa mniej więcej do 3 lat, czasem potrafi się przeciągnąć, potem to już coś znacznie poważniejszego. No chyba że się z tym kimś nie jest i kocha się platonicznie, wtedy to takie zakochanie może trwać latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby faceta nie da się zmienić, ale w praktyce okazuje się, że jednak się da. Mój mąż był imprezowy i sporo pił, dom miał otwarty dla wszystkich, drzwi się nie zamykały. Ja to akceptowałam, bo mi to nie przeszkadzało. Aż on sam wszystko zredukował do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My bywamy dość trudni, ale z wami również nie jest lekko, ale picie alkoholu codziennie to nie jest normalne i nie każdy facet tak robi, choć ci co tak robią nie widzą w tym nic złego. Jak jesteś w ciąży, to na razie o tym nie myśl i próbuj to ignorować, bo stres tylko ci zaszkodzi, martwić się będziesz po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteśmy razem ale z mojej strony to od początku było coś bardzo poważnego.Był ..jest w moich oczach kandydatem na męża ale oboje jesteśmy zajęci.Ja w nieszczęsliwym związku,a u niego od niedawna żonatego,nie wiem jak jest.Nie chcę rozwalać mu życia ale też nie potrafię się odkochać..no i tak to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż on sam wszystko zredukował do minimum x Bo przychodzi taki czas, że facet już się wyszaleje i chce spokoju, ale niektórym imprezowe życie nigdy nie przechodzi, więc to nie reguła, raczej wyjątek od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nic złego bo wódki w ogóle nie pije bo szajba odbija tylko browary, ale skoro codziennie pracuje to codziennie się należy.? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteśmy razem ale z mojej strony to od początku było coś bardzo poważnego x Czyli miłość platoniczna, nie minie póki się sama nie przekonasz jak z nim się żyje, bo na razie żyjesz marzeniami i iluzją o idealnym facecie. Najlepiej zapomnieć, nie myśleć, znaleźć inny obiekt zainteresowania, albo najlepiej skupić się na swoim związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMinutes
Dla Miłości Krew Ogień Życie nic nie znaczą, za chwilę z Damaris kopalnie srebra, diamentów tracili miłujący. Spotkałem dziś dziewczynę 32 letnią, przeraziłem się. Słuchałem jej głosu, melodii słów, twarz, ciało (na plaży), gesty, gracja w każdym ruchu. Uciekłem, jeszcze chwila i bym spłonął, mój duch nie potrafił się oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pije żeby się upić? Bo jeśli nie, to pół biedy nie ma się jeszcze czym martwić. W sumie piwo jest zdrowsze niż cola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na milosc nie ma lekarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocha sie za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znacie milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest iluzją.Nigdy go nie zapomnę.Nigdy nie pokocham innego.Moj związek już dawno nie istnieje.Wolę być sama niż szukać kogoś..bo jego nikt mi nie zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest iluzją bo go nie masz, więc kochasz kogoś o kim nie masz zielonego pojęcia... a co jeśli on w domu jest katem i tłucze swoją kobietę? Nadal kochałabyś takiego typa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pije tak żeby się upić góra 3 piwa ale człowiek zmęczony szybciej się upija i nie jest pijany tylko podpity i mnie to wkurza bo wolałabym czuć świeży oddech a nie całą noc czuć to z ust i tak prawie codziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 lat to wystarczająco dużo żeby kogoś poznać.On nie skrzywdziłby nawet mrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cd.i wiem co znaczy przemoc bo sama jestem z kimś kto parę razy zastosował wobec mnie rękoczyny i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś w tym jest, kocha się z kimś nie będąc i dlatego to tak długo trwa bo nie wiadomo jak się z kimś takim żyje, to tak jak np mówić że się lubi tańczyć stojąc w kącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt zapach piwska nie jest zbyt przyjemny, to może spróbuj z odmową zbliżeń ;) seks z osobą podpitą raczej przyjemny nie jest zwłaszcza jeśli druga osoba jest trzeźwa, może to da mu do myślenia? A najlepiej to na spokojnie pogadać, wytłumaczyć dlaczego, poprosić... tylko na spokojnie, bez wyrzutów i awantur, powiedz mu że to ci przeszkadza, że przez to tracisz na niego ochotę i poproś żeby się ograniczył do chociaż weekendów. Może przemyśli i zrozumie w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałam że jutro ma wolne więc żeby sobie przemyślał kilka rzeczy to powiedział że nie ma co -_- a ja powiedziałam że owszem ma.. nie uprawiam z nim seksu jak pije bo zawsze się chce całować a samo umycie zębów nic nie daje i po prostu czekam aż zaśnie i dopiero się kładę.. kurrrka wodna masakra no ciekawe czy dużo facetów tak ma - albo jak już się podpije tak mocniej że bełkocze ale to tak zazwyczaj po jakimś spotkaniu z kumplami to potrafi o 3 w nocy się zacząć dobierać mało w mordę nie przywale !!!!!!!! wrrrrrr trochę się to wydaje dość zabawne ale jak jest tak coraz częściej i jest się na miejscu to aż tak zabawne nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wyobrażam sobie że z takim nie masz lekko, zwłaszcza że sama nie tolerujesz za bardzo alkoholu, ale jak sam nie będzie chciał tego zmienić, to nic z tym nie zrobisz niestety, jeśli brak zbliżeń mu nie przeszkadza i woli piwo od seksu, to raczej normalne nie jest. Na razie zajmij się sobą i dbaj o maluszka, bo to najważniejsze, a potem będziesz miała czas na zastanawianie się co ze związkiem. Szkoda tylko ze wcześniej o tym nie pomyślałaś, przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podoba mi sie jeden facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×