Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz222

Czy da się odzyskać dziecko które mnie zapomniało?

Polecane posty

Gość xyz222

Witam . ostatni raz widziałem moje dziecko kiedy miało prawie dwa latka, dzisiaj ma ponad cztery . nie spotykałem się z nim bo mi ex uniemożliwiała . teraz w końcu widzę światełko w tunelu , gdyż po batalii sądowej jej konto zajął komornik . Czy komuś udało się po takim czasie odzyskać zaufanie dziecka i mieć z nim dobry kontakt? Wspomnę iż dziecko było małe jak go przestałem widywać i wątpię w to aby mnie kojarzył .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy to wylacznie od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czemu chcesz narażać dziecko na stres związany z patrzeniem jak jego matka się w*****a i patrzy na ciebie z obrzydzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamusia pewnie nie stresowała dziecka gdy zaczęła "uniemożliwiać" kontakty. tata walcz , będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba bedziesz musiał wydłubać mu oczy... I jego matce też!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz222
jeżeli zależy to ode mnie to sobie poradzimy :) nie wiem po co niby mam wydłubywać komukolwiek oczy... matka dziecka ciągle mnie widzi bo mały jest bardzo podobny do mnie a nie do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz - żeby dziecka nie stresować patrzeniem na to jak jego matka patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecierpliwiony
Witam . ostatni raz widziałem moje dziecko kiedy miało prawie dwa latka, dzisiaj ma ponad cztery . nie spotykałem się z nim bo mi ex uniemożliwiała . teraz w końcu widzę światełko w tunelu , gdyż po batalii sądowej jej konto zajął komornik . Czy komuś udało się po takim czasie odzyskać zaufanie dziecka i mieć z nim dobry kontakt? Wspomnę iż dziecko było małe jak go przestałem widywać i wątpię w to aby mnie kojarzył . """"" Przede wszystkim podajesz za mało informacji. A przy braku pełnej informacji trudno jest udzielić w miarę pełnej i w miarę właściwej odpowiedzi. Poz tym w takich sprawach zawsze są jakieś niuanse. Ja nie kumam co to znaczy uniemożliwiała mi kontakt z dzieckiem a Ty przez tyle lat nic z tym nie robiłeś? Dziecko nie jest niczyją własnością Jeśli sąd przyznaje matce dziecka obowiązek opieki i wychowania , to na określonych warunkach . Ponadto ten stan rzeczy reguluje KRIO . Dlaczego jej konto zajął komornik? Czy dlatego ,że zacząłeś egzekwować kontakty z dzieckiem i była obciążana grzywnami za nie realizację swojego obowiązku i wyroku sądu czy też z innego powodu? Moim zdaniem najpierw z nią ustal kontakty z dzieckiem a później jeżeli się nie da dobrowolnie to rób to siłowo. Oczywiście nie przez szarpanie się ale wykorzystywanie dostępnych instrumentów prawnych . Z dzieckiem , które Cię nie zna rozmawiaj tak jak z dzieckiem obcym . Na początku . Tak jak zapewne znasz i rozmawiasz z dzieckiem czy to brata , siostry , kolegi, koleżanki. Na pewno nawiążesz kontakt jak będziesz umiejętnie z dzieckiem postępował a w stosunku do matki będziesz konsekwentny. Przede wszystkim nie daj się jej szantażować nawet na gram. Typu ..coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę w twoje słowa, nie ma czegoś takiego jak zakazać widywania z ojcem, znudziło ci się dziecko i je olałeś, mój eks twierdzi to samo, że ja mu zakazałam, a w sądzie powiedział, że dziecko jest za małe, dlaego się nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele kobiet używa dziecka jako sznura. Sznura na którym próbuje prowadzać byłego, albo go na nim powiesić. Czy to dziwne że ON zrzuca sznur z szyi, albo go przecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz222
Nie wiem czemu niektóre osoby tak najeżdżają na mnie , moje pytanie było jasne . Ale, uniemożliwianie kontaktu to niedopuszczanie do spotkania z dzieckiem! W moim przypadku największym problemem było ciągła zmiana mieszkania przez byłą bez informowania mnie (w ciągu tych dwóch lat teraz mieszka w szóstym mieszkaniu) ale za każdym razem odnajduję syna (to w przedszkolu , to u dziadzia , lub całkiem przypadkiem co też miało miejsce)lecz do spotkań nie dochodzi chociaż przyjeżdża policja . Dalej , chyba nie macie pojęcia gdzie mieszkamy,, jak ktoś pisze że nic nie robie to szlak mnie trafia, to widocznie nie miał do czynienia z polskim sądownictwem.... Komornik zajął konto za uniemożliwianie kontaktów , jeżeli chodzi o rozmowę to jak to zrobić????? Przez sąd się nie da bo ona tam nie przychodzi , telefon , brak informacji, email - nie odzywa się , mediator- brak jej zainteresowania, kurator też nic nie wie bo nie może jej znaleźć !!!! I do tego to twierdzenie że nie da się zakazać kontaktu ojca z synem ,,,,,, nic nie wiecie co w naszym kraju można w tym temacie robić bezkarnie ....... Nie będę komentował chorych komentarzy typu ,, olałeś dziecko , czy mamusia pewnie ma powód ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie wnioskowałeś o pozbawienie jej praw rodzicielskich i ustanowienie miejsca zamieszkania dziecka przy tobie? Już jesteśmy w europie przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz222
Wnioskowałem o ustalenie pobytu dziecka przy mnie , sędzia stwierdził że większą więź emocjonalną z dzieckiem ma mama gdyż już wtedy ukrywała małego przede mną od pół roku , żądałem także opinii RODK ale sędzia też odrzucił :( przed wakacjami sprawą zajął się rzecznik praw dziecka , ale z tego co wiem to walka z wiatrakami bo matka w Polsce może robić wszystko ! a ojciec niech się zamartwia co z jego dzieckiem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz ochotę dowiedziec się wiecej o swoim przyszłym zyciu partnerskim, towarzyskim, zawodowym, napisz do wrozki Sofii. Jest świetna i jestem z jej usług bardzo zadowolona. Odpowiedziała konkretnie na nurtujace mnie pytanie. Godna polecenia więc polecam. Wróży emailowo. tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×