Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konwalia9090

grupa wsparcia

Polecane posty

Gość konwalia9090

Hej smile Wraz z moja przyjaciolka jestesmy bardzo emocjonalnymi istotkami. Jedna i druga oplakiwala swojego ex prawie rok. No, moze nie oplakiwala- ale dochodzila do siebie po strasznym zwiazku zakonczonym klapa. Zrodzil sie pomysl zalozenia grupy wsparcia dla kobiet po zakoncznym zwiazku- miejsca gdzie kobiety moglyby razem dzielic sie pomyslami na odbudowanie wiary w wlasne sily oraz wzajemnie sie motywowac do zrobienia czegos z swoim zyciem smile chcialysmy w tym miejscu dbac wspolnie zarowno o sfere psychiczna - spotkania z coachem lub psychologiem, wyznaczenie planu dzialania, ogladanie motywujacych filmow itp ale rowniez o sfere fizyczna- wspole zajecia taneczne, fryzjer, kosmetyczka - metamorfoza wizerunku a nastepnie sesja zdjeciowa, moze tez spotkania z dietetykiem ? Co myslicie o takim miejscu ? Czy pomogloby po zerwaniu pieknym kobietka ?:) Pozdrawiam z usmiechem smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki jest przedział wiekowy ? napiszcie jak wy to zniosłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej smile A czy wraz z twoja przyjaciolka bylisce juz u psychiatry emo istotki? A psiepuska z psychiatryka jesce wazna wasa jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia9090
Internet.... Bardzo przepraszam, tak po prostu wkleiła się moja wypowiedz- napisana na telefonie. Nie uważam się za emo a wręcz przeciwnie i generalnie ocenianie kogoś po jednym wpisie trollu jest beznadziejne. Każdy inaczej przeżywa rozstanie a komentowanie tego w taki sposób jest żałosne. Wracając- przeżyłyśmy i wyszłyśmy na lepiej niż było :) jedna i druga zmieniła prace. Ja zwiedziłam połowę Europy i skończyłam studia podyplomowe, zrobiłam nowy tatuaż i znalazłam sto razy lepszego partnera, schudłam 10 kg i szukam kolejnej pasji :) Ale na samym początku nie było łatwo- grupa znajomych i przyjaciół, którzy byli w podobnej sytuacji dali dużo motywacji- więc pomyślałyśmy, że dobrze by było może wzajemnie się wspierać. Pozdrawiam ! Trollom podziękujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×