Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Linda88

Nie mogę się uczyć, pomocy ;(

Polecane posty

Gość Linda88

Czy któraś z Was mnie rozumie? Spędzam większość czasu z moim synkiem,a chciałabym iść gdzieś do szkoły. Jak mam wolny czas, to nie mam motywacji do nauki, a chciałam się nauczyć jakiegoś języka obcego, bo to zawsze plus i podobno można zrobić to w domu. Jak się zmotywować do nauki? Macie jakieś sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj w Google sposobów na motywację, tych jest wiele: http://forumnauka.pl/sposoby-nauki/motywacja-do-nauki/ Musisz przełamać schematy, które Ciebie dotyczą. Twój synek jest ważny, ale na pewno nie absorbuje 100% Twojego czasu. Zamiast oglądać głupie telenowele, obejrzyj coś na Youtube po angielsku czy w języku którego się uczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co mówisz, bo sama czytałam kiedyś książki, a teraz po ciąży się uwsteczniłam. Nie chcę być taką kurą domową, dlatego postanowiłam, że po wakacjach mała idzie do przedszkola i każdemu to zrobi dobrze. Trochę tęsknoty na pewno obniży to całe napięcie. Dziecko też chciałoby się trochę wyrwać, a nie tylko z matką przez 24 godziny. Dziewczyny, załóżmy jakieś koło spełnionej mamy czy coś w tym stylu w którym by się można wspólnie uczyć. Ja jestem z Warszawy, ale na jakieś fajne spotkania mogę przyjechać raz w miesiącu praktycznie wszędzie. Mam trochę doświadczenia w prowadzeniu szkoleń i w rozwoju osobistym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamte sposoby opisane w tym temacie nawet ciekawe, muszę poczytać więcej o tych afirmacjach mp3. Czy to prawda, że z tymi do nauki można uczyć się języka obcego nawet w pół roku? Któraś przetestowała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbiłaś sobie widocznie do głowy, że nie możesz się uczyć, a co robisz w przerwie gdy nie siedzisz z dzieckiem? Jak to wygląda wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie blokady psychiczne czasem się zdarzają. Próbuj różnych rozwiązań, a zobaczysz, że pójdzie Ci łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta hipnoza jest rewelacyjna - po 3 dniach nauka stała się znacznie prostsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałem hipnozę wspomagającą naukę i afirmacje mp3 do nauki. Tak szczerze Wam powiem, że nie widzę ogromnej różnicy, ale na przykład o 30% szybciej czytam i zapamiętuję o około 30% więcej uczonego materiału. Zbadałem to empirycznie, porównywałem naukę sprzed i po. Przy godzinie nauki, to wychodzi około 20 minut na plus dla mnie, czyli przy 3 godzinach, mam godzinę zaoszczędzoną. Widzę w tym potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×