Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karlla555

Praca dla kreatywnych

Polecane posty

Witam serdecznie!Szukam ambitnych Osób do współpracy, pracy w firmie kosmetycznej, gdzie zarobić można godziwe pieniążki, zapewniam wszystkie materiały, wsparcie oraz pomoc w zostaniu Liderem Napisz do mnie : karlla55589@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liderem frajerów? śni sie po nocach piramidka finansowa wzniesiona czyimś wysiłkiem? pogieło cie durna blazo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za brak kultury anonimowy człowieku, jeszcze nie wiesz o co chodzi a już krytykujesz, ciekawa jestem ile Ty zarabiasz i co w życiu osiągniesz?:Chociaż to nie jest miarą człowieka, ale sądząc po poziomie jaki Sobą reprezentujesz to nic ponad przeciętną. Moja oferta jest w pełni uczciwa i nikogo nie zmuszam do współpracy, nawet się cieszę, że nie wszyscy chcą pracować że mną, bo świadczy to o wyjątkowości, smutne jest to, że niektórzy ludzie żyją z osądzania innych nie mając pojęcia o ich życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pal wrotki i zakładaj do pracy maseczke filtrującą na ryło bo ci sie rzuciło na mózg. skutki mogą być nieodwracalne a uwierz mi, ze kobieta w pielusze z dworskimi manieramy to nie jest ciekawy widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech zgadnę, to pewnie jakiś MLM czyli żebranie po znajomych, żeby kupowali tandetne kosmetyki. Dobrze gościu pisze, próbujesz naciągać ludzi. To nie jest żadna "praca" dla kreatywnych, bardziej dla naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe- nie mając o czymś pojęcia krytykować to, ale dziękuję za motywację do działania , bo nic nie daje mi takiej siły jak nieświadomość niektórych Istot Ludzkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość wypowiadających się nawet nie wie co to jest MLM - marketing wielopoziomowy. A jak ktoś szuka piramid niech jedzie do Egiptu. Najlepszym przykładem piramidy jest zakład pracy w którym jest ktoś zatrudniony, zauważcie ile zarabiają Wasi pracodawcy a ile Wy. Pojawiają się efemeryczne, źle finansowane firmy sieciowe na które należy uważać. Od tego jest strona http://www.networkmagazyn.pl/strona/biznes-mlm, tam można się dowiedzieć która jest najlepsza i pewna. Zajmuję się marketingiem i nie narzekam, nikt nie mówi mi co mam robić. Tu można zarobić więcej pieniędzy niż osoba, która Cię wprowadziła. Motorem całego przedsięwzięcia jest samodzielna działalność pojedynczych ludzi, a nie reklama. 20 procent milionerów zbiło fortunę w marketingu sieciowym w ciągu ostatnich 6 lat. Zamiast biegać po molochach zamawiam sobie przez internet produkty używalne (chemia, perfumy kosmetyki itd.) Proste i zarabiasz. mariusz.mlmpolska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
20 procent milionerów zbiło fortunę w marketingu sieciowym w ciągu ostatnich 6 lat.>>przestan cpac. moze dealerow mas zna mysli. marketing wielopoziomowy to naciaganie rodziny i znajomych :D na zakup kiepskich produktow ktorych nie potrzebuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
znacznie wiecej niz ty z pewnoscia, jestes zaslepiony sloganami w fazie tuz po naciagnieciu i chcesz to odrobic :D tylko przyglup posluguje sie sloganami markieting wielopoziomowy etc. wyjatkiem jest tworca danej piramidy - tak sa piramidy tez poza egiptem np. w meksykyu czy europie, do tego sa tez takie nie bedace sarkofagiem przynajmniej sie czegos dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Twoim przypadku polecam : browar, TV. DVD i pilot. Tu jesteś PANEM swojej strefy komfortu, po za którą nigdy nie wyjdziesz bo mama da Ci papu :) Ludzie na poziomie wiedzą czym rożni się organizacja piramidowa od marketingu sieciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlla555
Niestety, nie obrażając Nikogo nie Wszyscy posiadają "poziom", nie krytykuję ludzi, którzy wybierają pracę za 1600 zł w Biedronce, bardzo proszę być może to realizacja Ich marzeń, a może życiowa sytuacja ich do tego zmusiła, bez względu na okoliczności szanuję ich, a nagonka na kogoś kto działa w swojej własnej branży, nazywanie jej piramidą to tylko brak wiedzy i kompetencje( o kulturze już pisałam wyżej), a może powodem są moje zarobki? :-) Uczciwą pracą można osiągnąć wiele, w każdej branży, a jak ktoś na chwilę był w MLM i po kilku dniach stwierdza, że to oszustwow, bo nie stał się milionerem to już jego punkt widzenia:-) naciagaja na kupno to reklamy w telewizji, ale cóż tu dyskutować o konsumpcjoniźmie, skoro anonimowe Osóbki nie wiedzą nawet co oznacza skrót MLM:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @Typowe- nie mając o czymś pojęcia krytykować to, ale dziękuję za motywację do działania , bo nic nie daje mi takiej siły jak nieświadomość niektórych Istot Ludzkich @ @ @ Tylko problem w tym, że my jesteśmy świadomi co to za gowno ;) I dlatego nie dajemy się złapać takim naciągaczom jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×