Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monian871

warsztaty

Polecane posty

Cześć, za miesiąc chcę przeprowadzić we spół z kolegą, swoje 1 w życiu szkolenie. Chcę przez to zainteresować studentów firmą i być może kogoś pozyskać. Potrzebuję wiedzieć co myślicie o takiej fabule? Warsztaty „praca zespołowa” prowadzone dla studentów i absolwentów UMK na wszystkich wydziałach, przez dwóch przedstawicieli międzynarodowej firmy Forever Living Products. Grupa 12osób. Materiały używane w trakcie szkolenia: 36 kartki A4, 3 definicje, 3 kartki A 2 i 12 długopisów, 1 produkt Forever i 12 malutkich karteczek, pojemnik na karteczki, tangamy. Przewidywany czas trwania szkolenia- 95min. Konspekt Celem szkolenia jest wyjaśnienie studentom czym jest praca zespołowa poprzez gry i ćwiczenia zespołowe. 1. Umiejętność pracy w zespole, co to znaczy i jak się przekłada na prowadzenie biznesu? (5min) 2. Jakie znaczenie w procesie rekrutacji ma umiejętność pracy w zespole?(5min) 3. Różnica między grupą a zespołem. 4. Gry zespołowe: - Gra1 „przekrzykiwacze” (pokazanie jak walczyć z szumem informacyjnym).(15min) - Gra 2 „autograf King-Konga” (współpraca w grupie).(15min) 5. Wnioski z dwóch poprzednich.(10min) Ćwiczenie „Delegowanie”.(15min) 6. Podsumowanie i zaprezentowanie wykorzystania zdobytych umiejętności w biznesie na przykładzie Forever.(10min) 7. Sugestie od studentów dla nas.(15min) 8. Losowanie 1 z produktów Forever zamykające warsztaty.(5min) 9. Jak dostać się do Forever? (prezentacja dla chętnych).(5min) Z góry dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×