Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tytuty

Termometr bezdotykowy

Polecane posty

Gość Tytuty

Podkusilo mnie żeby kupić termometr bezdotykowy... Jejku nie mogę zmierzyć temperatury bo w ciągu minuty mam trzy pomiary 37,9. 38,1. 38,5 zależy w jakiej części czoła mierze... Wyciągnęła stary elektroniczny bo idzie oszalec... Może polecicie mi jakiś dobry termometr? Ja mam microlife nc120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierzy się zawsze w tym samym miejscu łosiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej mierzyć na skroni- tak mi powiedziano w aptece. Ja mam AEG i jestem zadowolona. Pomiary sa powtarzalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I masz bardzo dobry termometr tylko pokuś się o przeczytanie instrukcji obsługi. Tam masz dokładnie opisane jak masz zmierzyć temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Geratherm Non Contact . Jest tak prosty w obsłudze, że nie potrzebowałem zapoznawać się z instrukcją obsługi. :) Producent daje na niego 5 lat gwarancji. To niemiecka jakość i pewność, że sprzęt nie rozsypie się po paru użyciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmm, no tak zareklamowales że kupię od razu z dziesięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adler1990
Dobrze wyłapuje sygnał podczerwienią Multi Temp, a trochę się obawiałam czy aby nie będzie się zawieszał, zacinał itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy skroni, w uchu, dotykowo albo bez mierzy mój Multitemp, poręczny, fajny aparat mogę go doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
termometr Multi Temp kupowałam ze dwa miesiące temu i cały czas mierzy tak samo szybko, warto ten przemyśleć jak ktoś szuka bezdotykowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Kupowałam BabyTemp na prezent siorce jak była w ciąży i z tego co mówi to się jej bardzo przydaje. Wiadomo że dziecko potrafi często chorować więc termometr jest w ruchu, często go używa a tutaj wynik ma w ciągu sekundy na wyświetlaczu. Drugi największy plus to bezdotykowe badanie, gdzie dzieciątko może spokojnie sobie leżeć ważne żeby było odkryte czółko i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata
Dnia 21.12.2018 o 14:33, Gość sara napisał:

Kupowałam BabyTemp na prezent siorce jak była w ciąży i z tego co mówi to się jej bardzo przydaje. Wiadomo że dziecko potrafi często chorować więc termometr jest w ruchu, często go używa a tutaj wynik ma w ciągu sekundy na wyświetlaczu. Drugi największy plus to bezdotykowe badanie, gdzie dzieciątko może spokojnie sobie leżeć ważne żeby było odkryte czółko i to tyle.

Nam też BabyTemp działa bardzo dobrze. Super sprzęt gdy pierwszy raz w życiu robi się kąpiel niemowlakowi :) Stresu jest co niemiara i właśnie najbardziej człowiek denerwuje się temperaturą wody żeby była okej – nie za gorąca, ale też nie za chłodna, żeby dzieciaczek się nie zaziębił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Też sobie chwalę Baby Temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann

Witam! Długo się namyślałam jaki termometr kupić do opieki nad niemowlakiem i ostatecznie zamówiłam polski Baby Temp od Sanity. Działa bardzo dobrze, mierzy dokładnie, błyskawicznie, nie mam z nim problemuw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt

Jakiś czas temu szukałem termometru dla dziecka i znajoma mi poleciła zestaw BabyTemp, a więc praktyczny bezdotykowy termometr i do tego kompres żelowy mini i teraz z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to była rzeczywiście świetna opcja. Kompres fajnie się sprawdza, termometr też działa bez zarzutu. A cenowo bardzo przystępnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arr

Sporo różnych bezdotykowych termometrów można znaleźć w sprzedaży więc właściwie każdy może szukać dla siebie dobrej propozycji. Mogę z mojej strony polecić urządzenia od Sanity, każdy termometr jaki od nich mam zawsze dobrze się sprawdza podobnie jak obecnie wykorzystywany model MultiTemp.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Zdecydowanie polecam korzystanie ze sprzętów bezdotykowych, świetnie się sprawdzają, dużo bardziej komfortowe są pomiary. Mieliśmy już kilka takich termometrów. Obecnie korzystamy z nonContact od Geratherm i rzeczywiście ten dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×