Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćwawa

???

Polecane posty

Gość gość
w*****a mnie to że hejtujecie inne kafeterianki, że sądzicie ze jesli napiszecie z loginów jakiś zarzut to jest on niepodważalny, że nie potraficie znieść tego że inne potrafią się świetnie bawić i nie potrzeba im waszych fałszywych całusków, i zazdrość bo nie zniesiecie tego że gdzieś jest więcej facetow a jako "maszyny do robienia" lodów jesteście gorsze niż zwykła czarna parzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co zrobisz? :D Tak to jest jak ktoś tu latami siedzi i ma wysokie mniemanie o własnym nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotka czekamy na rozkazy. Jebać hejterów i spamowców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem Awa tak jak ty Foxy Lady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona kretynko od dawna pisze jako Awaria i Haja i wcale się z tym nie kryje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki wy też wskakujcie w keczupy i dawajcie z nami. Dziś nie piście z niebieskiego to się ku*wy spamerki pogubią. Nie darujcie tych obelg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki idiotki NIGDY nie piszą z pomarańczy tzn tak twierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe :D jesteś tutaj tak długo że wiesz jak Foxy pisała? Oj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadi :) 🖐️ co to za p*****lnik? znowu wypominki, ciotki, srotki.. zamiast zartow, rzucanie gownem. nie wiedzialam, ze osoby ktore od kilku lat pisza w kawiarni stanowia dla niektorych az tak wielki problem. uprzejmie informuje, ze bede pisala dopoki mi sie nie znudzi. jesli macie ochote, to liczcie mijajace lata. nie mam nic przeciwko temu. wcale mnie to nie wzrusza. nie licze lat, nie licze ilosci postow. wiem jedno. z cala pewnoscia napisalam wiecej niz mi policzono :D pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ten sam tajemniczy gosc od wiem ale nie powiem No juz juz, nie pograzaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Frido zarzut cioteczek :) powtorzą pewnie z przyjemnością 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniec ze spamem
Przypominamy wszystkim ze dziś można skończyć ze spamerkami! Czekamy na rozkazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po czyjej stronie stoisz frida,zdecyduj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida i wadera piszą tu tak samo długo. Różnica jest taka, że Fruda ma jeszcze jakieś życie, Wadera tylko zmienia nicki udając świeżynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw jedna ciotka kaze spiertalac wszystkim nowym, a potem druga ciotka ostrzega nowych przed haja. A podobno te ciotki takie biedne. Co dwulicowosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie swoje miejsce do zabaw, swoje forum, specjalnie stworzone do waszego pitolenia :D Zawsze podkreślałyście, że wam zależy tylko na swoim towarzystwie, dlaczego z tego tam nie korzystacie? Tam nie ma spamu, nie ma hejtu, jesteście tylko wy, tak jak chciałyście. Mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za cięta riposta Wadero :D:D:D tak to jest jak brak argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mnie oczy mylą? Ciotki utożsamiaja się z nowymi? buahahahahahah :D:D:D::D Tonący brzytwy się chwyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna z was nie potrafi z tego wybrnąć. Nie było was (oficjalnie) i zaczęło być miło, nawet powoli szło ku normalności. Wraz waszym powrotem pojawia się wielkie g****o, a d**y brudna z kału macie tylko wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim ty jesteś żeby zabraniać nowym pisać? Tak to sobie możesz rozkazywać na Arce albo w domu. I kto cię upoważnił do wypowiedzi w imieniu wszystkich starych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadero gdybyś umiala odpowiedzieć sensownie gościowi to już bys odpisala. A on/a ma duzo racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezalogowane obserwowały co się dzieje, a jak się zorientowały, że pojawiły się nowe tematy, nowe osoby to przyszły :D Zakładane przez nie z pomarańczy tematy: za kim tęsknicie nie podziałały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo wchodzenie ze spamem, to już wtedy była pierwsza próba przejęcia tematu kawy. Potem już poszły żenujące posty. Drugi temat to Awy. I tak na każdy będą wchodzić, a że mają usprawiedliwienie że spamer za nimi chodzi i każda ma poczuć to co one, to myk na sąsiedni temat z kwiatkiem w pysku a koleżanki będą spamowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli teraz oskarżasz starych? I kto ci dał upoważnienie do wypowiadania się w imieniu innych? Szczyt bezczelności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby za kim mam sie opowiadac? czy wam naprawde na glowy padlo? ludzie!!! opamietajcie sie!!! kazdy z nas zyje, wiec ma swoje zycie. dlaczego interesuje was ile czasu poswieca na pisanie w kawiarni. moze wlasnie to czyjs sposob na zycie. nikomu nic do tego. niech sie kazdy zaqjmie soba. zamiast sie klocic lepiej pozartowac. przeczytalam w gazecie zart: w anglii zawalilo sie lozko pietrowe. siedmiu polakow odnioslo ciezkie obrazenia. o prosze. tak nas widza za granica, a wy zajmujecie sie p*****lami. chyba ze chcecie moze porozmawiac o tym co robilo siedmiu polakow na pietrowym lozku.. hmmm.. moze sie kochali? jakas mala orgietka? czterech na trzech? ruszcie glowami. jestesmy na ero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podlizujesz sie awarii a potem idziesz do wadery ktora ja hejtuje i tez sie podlizujesz fajna "kolezanka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc jak kolejny wieczór przegrywają na tłumaczeniu sie i walce o niewiadomo co pytania o powody powrotu są zbędne Arka Arką, tam nie ma publiki. To przylazły by zepsuć to czego im się nie udało zepsuć tworząc Arkę :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw pisałyśmy spokojnie. Za długo dla niektórych. Było widać, że nie jesteśmy głupie i nie jesteśmy chwilowym powiewem. Więc zaczęła się szydera (że pijemy tylko kawki, jesteśmy ciotki itd.). Nie zadziałało, okpiłyśmy to i robiłyśmy dalej swoje. Więc zaczął się gorszy hejt (kłamliwe tematy, że kogoś hejtujemy, oskarżenia, plucie z pomarańczy). Nie pomogło. Więc zaczął się spam. Koniec historii ciotek i ich hejterek z ero-forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja już wyjaśniałam, co robimy: pomagamy wam spoglądać w lustro, kłamliwe, tchórzliwe gęby 😴 To misja :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×