Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćwawa

???

Polecane posty

Macie swoje miejsce do zabaw, swoje forum, specjalnie stworzone do waszego pitolenia smiech.gif Zawsze podkreślałyście, że wam zależy tylko na swoim towarzystwie, dlaczego z tego tam nie korzystacie? Tam nie ma spamu, nie ma hejtu, jesteście tylko wy, tak jak chciałyście. Mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mowa o podlizywaniu jest do mnie, to nie trafiles czlowieku. jak zyje, nie naleze do podlizuchow. no chyba ze mowimy o k*****e :classic_cool: poza tym nie bawia mnie takie zagrywki. jesli chodzi o wadi i haje, przez caly czas rozmawiam z jedna i z druga. obydwie bardzo lubie. nie interesuje mnie ich prywatny zatarg, o ile w ogole taki ma miejsce. szczerze mowiac, bardzo watpie. widocznie komus sie nudzilo i postanowil nakrecic miedzy nimi sprezyne zla. obydwie sa w porzadku i jesli nie bedziecie sie wtracac, z pewnoscia sie dogadaja i wyjasnia nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frido, sprawa hajabuzy dotyczy mnie, więc ja biorę za nią odpowiedzialność. Wadera mnie tylko wsparła, bo wie, że to prawda. Mnie chodziło o to, żeby hajabuza wiedziała, że ja wiem. Reszta jest mało istotna. Opinie innych również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie widac jak ciotki wyjsniaja takie sprawy-falszywymi oskarzeniami i napuszczaniem jedych przeciwko innym. Pieknie grasz fri na dwa fronty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mnie chodziło o to, żeby hajabuza wiedziała, że ja wiem. " I w tym celu napuszczasz innych na nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awa Hejti Hajabuza za dużo netu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowych napuscila ostrzegajac ich przed rozmowa z haja. To tak sie u was wyjasnia miedzy soba? Ciekawa metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któraś tam wyżej pomarańczowa gęba: wybacz, że nie będę głaskać po główce kobiety, która potrafi pisać do innej kobiety anonimowo tak podłe, bezwzględne i poniżające teksty, że to się w głowie nie mieści. I nie robi tego po raz pierwszy, o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lalala Czy ktoś mógłby mi przekazać formularz rezygnacji z usług RTV? Szkoda kasy, a tu mam kabaret za darmo :) Może być kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskarżać łatwo :D Wadero hejtujesz LG bo pisze ze Smofem. Skad wiem? Bo rozpoznaję twoje pismo, masz motyw, napisałam to z niebieskiego nicka. Podpisuję się pod tym swoim nickiem i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gram na zadne dwa fronty. widzialam te gowna i zglaszalam do usuniecia. jak wszystkie inne, dotyczace michaila z miasta. nie iwem czyja to robota i nie wiem czy chce wiedziec. nie interesuje mnie to. nie bede robic dochodzenia w tej sprawie. wiem, ze bardzo latwo kogos niewinnego oskarzyc o cos, co sie komus innemu wydaje. niedwano tez bylam niby spamerka czy hejterka.. bo ktos sobie tak wymyslil i mial kaprys zalozyc durny temat. wezcie na otrzezwienie. zacznijcie myslec.. nie wiem, kto tu robi zamieszanie, ale kiedys to sie na nim samym odbije. daj boze nie tylko czkawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez eve, wadera i cizia oskarzaja haje z niebieskich nickow, jak to skomentujesz? Schowasz glowe w piasek i udasz ze nic sie nie stalo? Pozwolisz jechac po swojej kolezance? widac ile wart jest twoja przyjazn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przeciez eve, wadera i cizia oskarzaja haje z niebieskich nickow,xSkup się może na mnie ze świętym oburzeniem (to mnie hejtowała, CiZ oberwała rykoszetem, i to ja jej powiedziałam, że wiem, więc daj spokój reszcie ciotek w tej sprawie). A Fridzie możesz chyba powiedzieć to samo zalogowana? To tylko Twoja kulturalna opinia? Nie masz odwagi się pod nią podpisać? Szkoda. Ale może jeszcze dojrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu twoje kolezanki ciagle klapia ryjem na nia zamiast sie zamknac, w koncu podobno ta sprawa ich nie dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się siedzieć jedną du/pą na dwóch weselach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Za delikatne? Możliwe, bo mamy jakiś poziom. My nie musimy spamować z gościa, wystarczy, że przejdziemy się po tematach, a spam pójdzie za nami. A potem lament i ukazanie, że to nasza wina, że muszą same siebie spamować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje koleżanki nie mają "ryjów", tylko zmysłowe usta 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z Wawy, dziękujemy Ci za głos rozsądku, ale jeśli jesteś tu od niedawna rzeczywiście - to nic nie wiesz. Chciałeś z nami posiedzieć w lodziarni, więc widziałeś, co się działo, co się zawsze u nas dzieje. Nie można było się przebić przez tonę spamu. Nas to spotyka od miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Coś Ci się poyebało Pi/z/d/o. " Oto prawdziwe oblicze tych "biednych" ciotek. Rynsztok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćwawa, po kolei wszystkie stałe tematy można zgłaszać do kasacji, albo roz******lać, bo tam gdzieś jest winna tego syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadera Za delikatne? Możliwe, bo mamy jakiś poziom. My nie musimy spamować z gościa, wystarczy, że przejdziemy się po tematach, a spam pójdzie za nami. A potem lament i ukazanie, że to nasza wina, że muszą same siebie spamowaćpechowiec.gif V Więc -przejście po tematach- było celowe żeby im utrudnić pisanie. Jakie macie czyste intencje z kwiatkiem w duuupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli chowasz fri glowe w piasek, dno dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wadera69 dziś gośćwawa dziś Dziewczyny ja Was wszystkie proszę od kiedy tu jestem o trochę szacunku do siebie nawzajem. Ktoś wiecznie się do kogoś przyczepia i obraża. Nieraz nie da rady w ogóle popisać... X Nas obrażano miesiącami, ale z tym sobie radzilysmy, więc zaczęto wrzucać spam. A to zakonczylo możliwość jakiejkolwiek rozmowy. V Jak dobrze, że wy nie obrażacie . Zgadza się? Pisanie z niebieskiego uprawnia do obelg. Bo niebieski może obrażać spamować rzucać podejrzenia nawet bezpodstawne :) wspaniale, wystarczy się tylko zalogować i już otrzymuje się tak wiele praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×