Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strapionamama

14 tc a silne dzwigniecie. pomocy.

Polecane posty

Gość strapionamama

Witam Was kochane. Mam spory problem. Jestem obecnie w 14 tc, mamy w domu remont. Na codzien dosc duzo dzwigam, glownie synka ( 12 kg). Dzis jednak chcialam przesunac szafki i niefortunnie nadciagnelam sobie lewa pachwine. Poczatkowo bolal mnie brzuch przy chodzeniu, teraz odczowam dyskomfort w pachwinie i bol kregoslupa. Wizyte u lekarza mam dopro w przyszlym tygodniu, a on sam jest teraz na urlopie. Czy ktoras z Was miala podobny przypadek? Czy ktoras z Was dzwigla sie w ciazy a mimo to z dzieckiem wszyko dobrze.? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strapionamama
Prosze , pomozcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pojawi się krwawienie lub plamienie wówczas podjedź na IP do szpitala. W przeciwnym wypadku nic Ci nie będzie. Zdarza mi się czasami coś dźwignąć i wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie w 20 tyg synek przez przypadek uderzył w brzuch, tez się przestraszyłam , dość mocno bolał, ale na drugi dzień przeszło, i maluszkowi w brzuszku nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strapionamama
Dziekuje za odpowiedzi. Wczoraj wieczorem bylo juz ok, nieraz poczuje bol w lewej pachwinie. Bardzo sie boje, w pierwszej ciazy nic nie robilam , a w pozniejszych tygodniach robilo mi sie rozwarcie, teraz w ciazy biegam, skakam, bawie sie cale dnie z synkiem, mamy remont i czasem zupelnie zapominam ze jestem w ciazy. Musze zaczac bardziej osiebie dbac :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×