Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kasztanownaa

Jak udekorować okna w domu?

Polecane posty

Macie moze pomysł na dekoracje okien? Nie wiem co wybrać zasłony, rolety czy żaluzje? W salonie będziemy mieć dwa duże okna do podłogi i jedno norlane dwumetrowe, w kuchni dwa okna 1,35 na 1,35 a na górze same okna połaciowe. Macie pomysły? A może znacie jakąś firmę która kompleksowo pomoże? Albo gdzie można zasięgnąć inspiracji? Nie mam już do tego głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię aranżację mieszkań i ich wykańczanie, szczerze mówiąc to mogłabym się przeprowadzać do nowego mieszkania co miesiąc. A wracając do twojego pytania, uważam że w salonie powinnaś założyć sobie rolety rzymskie ponieważ mam je u siebie i na wielkich oknach sprawdzają się świetnie, w kuchnia postawiłabym raczej na coś delikatniejszego może jakieś panele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje że strzałem w dziesiątkę w takiej sytuacji będą po prostu ciekawe firanki bądż zasłony w zależności kto co lubi. To tylko okna - ważne by sąsiedzi przez nie za wiele nie widzieli. Znam kilka osób, które chciały tylko rolety a potem jak odsłaniały okna to syzbko leciały do sklepu po firanki bo sąsiedzi zaglądali i to i tamto widzieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekoracja okien to bardzo ważny element dekoracyjny każdego wnętrza dlatego uważam, że należy z wielka starannością wybrać rodzaj takiej dekoracji. Jeżeli chodzi o salon ja wybrałam rolety rzymskie, spisują się świetnie, w sypialni i łazience mam natomiast drewniane bambusowe rolety, które są stylowe i spisują się świetnie. Wszystko zamawiałam w tym sklepie http://www.ardeko.pl/dekoracja-okien/zaluzje zerknij sobie maja bardzo bogatą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ostatnio w oko wpadły rolety rzymskie, takie w wersji dzień i noc bo zasłony to już chyba przeżytek... Musiałabyś w Internecie poszukać czy takie rolety są na takie duże okna, ale podejrzewam, że u producenta możesz dostosować sobie wymiary. Do tego mogłabyś jakieś delikatne firanki dać i myślę, że byłoby idealnie. W kuchni zrezygnowałabym z firanek - jednak jak się gotuje to wszystko potem wchłaniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ta firma Ardeko świetna. Wielkie dzięki. Już wybrałam, dostałam kompleksowa pomoc i poradę. Do salon rolety a oprócz tego długie ciężkie zasłony. Do kuchni rolety dzień-noc. A do pokoi na górze plisy z takiego zaciemniającego materiału. A jakie super mają aranżację do pokoju dziecinnego. :-) Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dużo zależy od wystroju wnętrza. Jeśli dominują w nim elementy drewniane typu meble, panele itp - świetnie sprawdzą się żaluzje drewniane. Warto pomyśleć także o tych w wersji 50mm - same w sobie stanowią element dekoracyjny danego pomieszczenia. Oczywiście rolety rzymskie maja swój urok, ale zauważam, że nie wielu pamięta o roletach austriackich - a szkoda bo ich piękne bufki na prawdę dają intensywny efekt wizualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co proponujecie na okno w łazience? Co się sprawdza według Was. Okno otwierane duże, dwuskrzydłowe. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rolety dzien noc ale parapery musza być ładnie zabudowane i grzejniki tez jak są pod oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W łazience warto określić na czym Pani zależy. Jeśli na zasłonięciu okna w celu uzyskania zrozumiałego komfortu i poczucia prywatności - poleciłbym mini roelty i plisy ze zwykłymi tkaninami gładkimi - pod warunkiem, ze nie prześwitują. Jeśli zaś chodzi przede wszystkim o design to proszę dać znać co do tego jak urządzone jest wnętrze. rolety bowiem warto dopasować do elementów wnętrza podobnie jak to robimy dobierając elementy ubioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin, Ty zajmujesz się tym profesjonalnie? Mogę wysłać Ci zdjęcie łazienki i zaprojektujesz mi coś fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addom
rolety to nie dekoracja.... ani żaluzje. to sposób zabezpieczenia okien i domu... owszem, mogą stanowić element dekoracji, ale same w sobie nią nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrz tutaj www.tekstylialand.pl może się zainspirujesz, mają duży wybór nowoczesnych zasłon - panelowych, ze wzorem 3d, ja od nich kupiłam zasłony do salonu i jestem nimi zachwycona, mają dobrą jakość i pięknie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz udać się z tym do architekta wnętrz. :) Tam na pewno zrobią to ładnie i profesjonalnie. Ja jakiś czas temu wprowadziłam się do nowego mieszkania i potrzebowałam firmy, która ładnie urządzi mi wnętrze. Skorzystałam z oferty http://mwh.com.pl/ i zdecydowanie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio wymienialiśmy okna w domu. Firma www.veldach.com.pl zaproponowala nam swietne okna, które wyglądają nowoczesnie i nie musze ich niczym dekorowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo pomocne przy odświeżeniu albo zmianie wyglądu pomieszczenia są Nolie, tu można zobaczyć wideo: www.minddesigned.pl/o-noliach to dekoracyjne panele na meble, lustra i ściany. Zmieniają wygląd wnętrza w sumie można pomyśleć o ich zastosowaniu w oknach :) ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę mieć żaluzje, ładniej to wygląda do tego na parapecie można cos przyozdobić czy cos przewiesić nad oknem i lepiej to sie prezentuje, a rolety mi obijały o okno kiedyś jak miałam i je ściągnełam. W sklepie belle-amelie są sliczne akcesoria do domu takie dekoracje zawsze można to jakoś przyozdobić zeby lepiej się prezentowały te żaluje/rolety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×