Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcin93

Brak seksu w związku

Polecane posty

Witajcie oboje z dziewczyną mamy po 22 lata i esteśmy ze sobą od 6 miesięcy, ale nadal nie uprawialiśmy seksu. Mieliśmy ku temu okazję ponieważ mam mieszkanie w mieście gdzie studiuję ale było to kilka razy i zawsze albo miała okres albo po prostu mówiła nie (zwłaszcza na początku związku). teraz ostatnio spróbowaliśmy dwa razy ale za pierwszym ja bolało więc przerwałem a za drugim mieliśmy rodzeństwow pokoju obok (zawsze jak jestesmy czy u niej czy u mnie nie możemy spać razem bo 'rodzice" a wtedy byliśmy w górach na wycieczce ). Niby jest chętna ale ostatnio jak rozmawialiśmy to 9mnie też) przy umawianiu się w mieście gzie studiuję przyświeca atmosfera seksu i ją to peszy a tylko tam mamy możliwośc to zrobić (ona jeszcze nie miała chłopaka bo "nie kręciło ją posiadanie kogoś byle mieć" i chciała poczekac na kogoą wyjątkowego). nie chcę być postrzegany jako ktoś kto nalega (a mówiła właśnie, że tak nie jest i jestemm bardzo wyrozumiałay dla niej) ani za piz^* która nie umie się za to zabrać :/ jak myślicie dziewczyny co mógłbym zrobić w takiej sytuiacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×