Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

torrra

Prezent z okazji obrony

Polecane posty

Moja starsza siostra będzie się broniła zaraz na początku września. Wpadłam na pomysł aby kupić jej z tej okazji jakiś fajny prezent który będzie dla niej pamiątką. Szukałam czegoś na necie, jakiś pomysłów jednak na forach nie znalazłam takich tematów, dlatego proszę o propozycje, co można kupić z tej okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pójdź z tym prezentem w tematykę tego, co studiowała twoja siostra. Na przykład jakaś ciekawa publikacja naukowa, albo jakiś długopis? Takie rzeczy są raczej uniwersalne i pod każdego będą pasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga34
Wg mnie długopis jest słabym pomysłem, każdy ma ich pełno i je gubi :P Książka myślę, że jest spoko, bo jak kupisz jakąś związaną z jej kierunkiem studiów, to na pewno się ucieszy. Od siebie mogę jeszcze zaproponować wręczenie jej kryształowej statuetki, jako nagroda za przemęczenie się na tych studiach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książka to dobry pomysł, możesz jej napisać w środku dedykację;) albo po prostu zabierz siostrę na dobry obiad po obronie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co może tak dziecinnie podejdę ale ktoś wyżej dał fajny pomysł. teraz wiele punktów ma wyroby własne czytaj takie kryształowe ala trofea/ puchary. Możesz zamówić taki w kształcie tarczy (jak obrona to obrona :P) dodać jakieś symbole czy napisy związane z kierunkiem studiów. Zawsze będzie to nietuzinkowy prezent który zapamięta na lata a książkę możesz dać swoją drogą. Jeśli nie uda ci się zorganizować takiej tarczy możesz ją samodzielnie zrobić z Papier Mache. Jest to tańsze i nie tak trudne jak się wydaje. W dodatku nie trzeba mieć jakichś super uzdolnień plastycznych. Przykład: http://forum.bioware.com/topic/209489-hand-crafted-armor/ a tu przykład jak wygląda taka kryształowa/ szklana tarcza na zamówienie http://www.diyawards.com/images/items/238-detail-crystal-shield-award.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje, że długopis nie jest najlepszym pomysłem, szczególnie teraz, gdy wszystko się zapisuje w smartphonie ;) A jak wygląda dokładnie ta statuetka? Można tam jakąś dedykację umieścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga34
Tutaj też masz taką statuetkę o jakiej ja pisałam https://www.krysztaly3d.pl/prezent/roza_3d_elegancji_na_prezent_dla_kobiety Na niej jak najbardziej można na niej umieścić jakąś dedykację. Ogólnie wygląda to tak, że wybierasz sobie jakiś motyw statuetki - może być taki jak na załączonym obrazku, a może być nawet jakieś wybrane przez ciebie zdjęcie. Do tego masz możliwość wygrawerowania wybranego przez siebie napisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A weź zaszalej :D teraz za groszę można świetne rzeczy dawać w prezencie... jakiś lot balonem czy coś takiego, na Wyjątkowym Prezencie jest masa ofert na to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
zawsze możesz kupić coś na Wyjątkowy Prezent, tam mają bardzo ciekawe propozycje, no i gotowe pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajka4
Przed chwilką zajrzałam na tą stronę i rzeczywiście pomysły są super :) Skorzystam na pewno, lubię takie prezenty i myślę, że o to chodzi żeby prezent był na prawdę oryginalny, wyjątkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×