Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senna Marzanna

Powinnam byc ostrozna w kontaktach z nia?

Polecane posty

Gość senna Marzanna

Wrzucam na ero bo mam podejrzenia co do kolezanki. Wczoraj bylam u niej i ona tak amatorsko zajmuje sie wrozeniem z kart ale takich normalnych, nie zaden tarot i w ogole lubi bawic sie kartami. Wczoraj zaproponowala mi gre. Nie byloby moze w tym nic niezwyklego gdyby nie powiedziala, ze dla dreszczyku emocji zagramy w rozbieranego. Czy to nie podejrzane? Moze ona jest jakas nie teges? Rozumialabym gdyby facet chcial rozebrac dziewczyne ale dziewczyna chce sie rozbierac przed druga dziewczyna? Mysle o tym od wczoraj i nie wiem co o tym sadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze ma na ciebie chcice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna Marzanna
Ja mysle, ze ona nie tyle na mnie ma chcice co po prostu jakos jara sie zrobieniem tego z druga dziewczyna. To nie byl jej pierwsze ala'seksualny wyskok. Kiedys zalozylysmy sie o zyczenie i ja przegralam. Warunkiem mialo byc, ze zyczenie nie bedzie dotyczyc finansow, niczego publicznego, ani nic wstydliwego ani seksualnego oczywiscie. Wiesz co wymyslila? Zebym jej przejechala jezykiem po podeszwie stopy! Dla mnie to wariactwo ale ona sie upierala, ze to przeciez zaden seks, ze noga nie jest niczym wstydliwym, ze nie robie tego publicznie i nie ma to zwiazku z kasa. Juz wtedy pomyslalam, ze ona jest jakas nie teges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wprowadzisz zmianę do "regulaminu", że ta która wygrywa wymyśla życzenie, ale obie musicie nawzajem sobie zrobić "to samo". Może tobie też przypadnie do gustu jak ona poliże ci stopę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×