Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kosamet

Butelki z gruszką w środku na nalewki

Polecane posty

Gość kosamet

Witam Nie wiem czy piszę we właściwym miejscu, ale lepszego nie znalazłem, a że coś oferuję więc zapodaję tutaj. Mam do odsprzedania kilka stylowych butelek z gruszkami w środku, które można wykorzystać na swój oryginalny alkohol lub pomysłowy prezent. Butelki robiłem dla siebie i znajomych, ale prawie wszystkie udało mi się utrzymać na drzewach więc mam kilka sztuk na zbyciu. Podobne produkty w sklepach w Austrii z gruszką w środku kosztują 250-300 zł. Oferuję podobne butelki, które można wykorzystać do wykonania swojego oryginalnego alkoholu lub nalewki. Cena 80 zł z racji, że chcę częściowo zwrócić koszty produkcji. W zestawie oferuję butelkę typu gąsior w stylowym wykonaniu oczywiście z gruszką w środku. Dodatkowo daję korki do zatykania oraz kapturki obkurczające. Mogę też wykonać naklejkę na butelkę wg wzoru zamawiającego tak aby butelka była jak te w sklepach. Kupujący jedynie musi zalać odpowiednim alkoholem butelkę. Mogę osobiście zalewać, ale to już do ustalenia, ale preferuję wykonywanie tych czynności przez osoby kupujące tak aby nabywający miał pewność co będzie kiedyś sam spożywał. Oferta limitowana tylko kila sztuk więc osoby zainteresowane i zdecydowane nabyciem takich butelek zapraszam do kontaktu najlepiej pisać na maila: kosamet82@wp.pl fotosik.net.pl/di/49IE/gruszka_w_butelce.jpg fotosik.net.pl/di/N8UU/grusza_w_butelce.jpg fotosik.net.pl/di/7KHT/korki.jpg p.s. naprawdę warto zalany alkohol np., dobra wódka sprawia, że po kilku miesiącach gruszka jest cały czas zakonserwowana ale alkohol nabiera specyficznego aromatu i staje się lekko słodkawy co sprawia, ze taki alkohol wielu osobom smakuje. Dodatkowo można też lekko rozcieńczyć alkohol z sokiem gruszkowym dla obniżenia % a wzmocnienia intensywności nalewki smakiem i zapachem gruszki. Naprawdę warto polecam taki swój oryginalny sposób na niepowtarzalny alkohol. W sklepach tego nie kupicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×