Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żonaty ścian mnie podrywa

Polecane posty

Gość gość

WitaM. Mam 18 lat i pewien problem. Mieszka kolo mnie taki sąsiad z synem i żona. Ma grubo ponad 30 lat. Ostatnio zaczął mnie podrywać. Uśmiecha się, pisze do mnie na Facebooku. Dziś przeszedł samego siebie. Napisał ze weźmie urlop, żona będzie w pracy, a ja mam przyjść na piwo. Jego syn w przedszkolu. Nie niem jak mam się zachowywać. Ciągle pyta czy .de z nim biegać. Widzi ze biegam wiec chce ze mną. Raz z nim poszłam. Biegniemy pod las, musiałam czekać na niego w takim miejscu gdzie nikt nie widzi. Mówi żebym mówiła Mt na ty, tak robię ale przy jego żonie mowie przez pan. Mam kochanego chłopaka, ale kłócimy się bo on twierdzi ze sąsiad chce mnie przelecieć. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za pomyłkę, ma ponad 20 lat, nie 30 :) i sąsiad a nie ścian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i po co piszesz, twoj chlopak wie o mowi, typek ostrzy fiuta na ciebie. kwestia czasu kiedy mu dasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dam mu. Jestem dziewczyną szanująca się. Myślicie, że on faktycznie ma jakieś zamiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ścian xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio widział jak szłam z chłopakiem za rękę i wieczorem napisał sms z pytaniem jak dymanie bo on tez chce :) najgorzej to mój związek cierpi. Chłopak się boi ze jak w nocy będę wraca to on rzeczywiście mnie w******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×