Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeteriankaa

Zobaczylam w necie taki filmik i sama sprobowalam a teraz nie wiem czy nie zmie

Polecane posty

Gość Kafeteriankaa

Widzialam jak dziewczyna lize przed kamerka palce wlasnej nogi i z ciekawosci sprobowalam czy to naprawde takie fajne. Nie robilam tego przed kamera w internecie tylko tak dla siebie nagralam filmik. Jest w tym cos masochistyczno-fajnego. Masochistyczno, bo jednak takie zadarcie nogi nie jest latwe i przy dluzszym trzymaniu zaczyna byc niewygodnie. Mimo to czesto sobie lize i sse palce u stop. Nie o to mi jednak chodzi. Zauwazylam, ze zaczelam zwracac uwage na stopy dziewczyn z pracy czy w ogole na ulicy. Czasami lapie sie na tym, ze wyobrazam sobie, ze te ich palce biore do ust. Zastanawiam sie czy ze mna wszystko w porzadku. Moze psychika mi sie jakos zmienia? Czy mozna od internetu jakos sie zboczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mi maila do siebie i pokaz jak to robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz torturel
@ Kafeteriankaa dziś Czy mozna od internetu jakos sie zboczyc? x Tak. Jeśli będziesz powtarzać jakieś dewiacyjne zachowanie, to zgodnie z psychologią zaczniesz po pewnym czasie odbierać je jako norma. Rozumiem, że nie jesteś lesbijką, jednak lojalnie uprzedzam, że fascynowanie się damskimi lizanymi nóżkami na ekranie komputera może u Ciebie zaowocować przekierowaniem popędu ku takim właśnie sprawom. Jeśli - jak piszesz - już teraz łapiesz się na myśleniu o stopach koleżanek z pracy, to niestety ten proces już się u Ciebie zaczął. Teraz masz dwa wyjścia. Albo brniesz w to nadal albo natychmiast odcinasz się od wszelkich lesbijskich ciągotek i wracasz do czystego hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×