Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciaza bez wytrysku

Polecane posty

Gość gość

Witam moje pytanie jest odnośnie dla kobiet który miały podobny problem i jak się zakończył. Kochałam się w dni plodne dzień przed owulacja stosunek był bez zabezpieczenia lecz wytrysk nastąpił na zewnątrz i nie odrazu podczas stosunku lecz ok 5 minut później. Czy są duże szanse na ciążę czytałam ze są lecz chce poznać prawdziwe przypadki. Za 4 dni mam dostać okres. Brzuch mnie boli jak przed okresem lecz objawy przy mojej ciaxy ( mam 20 miesięczna córkę )były jak przed okresem wiec nie uspokaja mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaa
Boże dziecko masz i nie wiesz takich rzeczy? to ciekawe ila masz lat. Od 6lat kocham sie bez zadnego zabezpieczenia, wytrysk jest na zewnatrz i jakos dzieci nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie dziecko bo mam 28 lat!a pytam się dlatego bo opinie są różne od samych lekarzy lecz chce opini kobiet który spotkał tak przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytanie ze zrozumieniem sie klania. Nie, ze Ty jestes dzieckiem tylko, ze masz dziecko i takich rzeczy nie wiesz. Czytaj dokladnie. Po drugie ja tak zabezpieczalam sie 5lat i w ciaze nie zaszlam. Jak chcielismy z mezem dziecko to wspolzylismy normalnie i jest, wiec bezplodni nie jestesmy. Nie znam nikogo kto wpadlby w ten sposob. Ale podobno polowa Polakow "powstala" dzieki tej metodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego zadaje to pytanie bo ciaza również moja jest planowana i udało się za pierwszym staraniem. Również stosuje ta metodę od długich lat lecz nigdy nie zdążyło mi się w owulacje dopuścić to stosunku a po przeczytaniu wielu postów to wychodzi ze vo 2 babka była w tej śmieszne ciąży dlatego jestem juz głupia z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi ost spoznial sie okres 3 tyg, wspolzylam aledo wytrysku nie doszlo, jednak strasznie sie stresowalam. Mam 7 miesieczne dziecko i normalnoscia jest ze okres moze byc nieregulaarny po ciazy. Dostaniesz miesiaczke, tylko nie stresuj sie na zapas, bo wtedy tez sie opoznia okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowalam te metode rown8ez w owulacje i nigdy nie wpadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, marna szansa, 13 lat kochałam się z moim M bez tabletek w np. gumce, parę ostatnich lat było właśnie jako stosunek przerywany i nie było wpadki, teraz planowaliśmy dziecko 1 ciąża po 5 miesiącach (poroniona) druga w pierwszym cyklu, wiec płodna jakoś tam jestem. Moim zdaniem, spij spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tylko nadzieje ze pobolewanie brzucha to oznaką okresu. Nie bałabym się gdyby nie te wszystkie wypowiedzi o tym całym preejakulat ze w nim są plemniki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój, to ja co te 13 lat już tak się mniej więcej kochałam, nigdy nie patrzyłam czy mam dni płodne, czy nie, w ręcz wiem, że często przy tych stosunkach miałam szczyty owulacji, bo było mokro i mi się chciano, wiadomo jak to w te dni. Brzuch to cie z nerw będzie wołał dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, pytanie jest jak od nastoletniej choć przedwcześnie dojrzałej czytelniczki Bravo czy czegoś podobnego. Czekaj na ten okres, histeryczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorosłe, dzieciate, a nie wiecie, że w wydzielinie, która jest przed wytryskiem już mogą się znaleźć pojedyncze plemniki? Szanse malutkie, ale jednak są. My też się tak zabezpieczamy (skutecznie, , mamy dwoje dzieci planowanych), ale okresie okołoowulacyjnym nie ma zbliżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nie mów, że ciąża jednak by Cię nie ucieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Histeryczko? Weź lepiej się nie odzywaj bo pewnie ani dziecka nie masz i faceta. Pytanie zdałam jak kobieta do kobiety a nie szukać głupich zaczepek. Poczytaj nie tylko fora ale strony ginekologów. Stąd też moje obawy i tylko dlatego bo była owulacja! Wiem ze teraz za późno i nikt mi nie powie ze napewno jestem itp ale chciałam porostu poznać opinię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w tym momencie mojego życia nie zabardzo planuje drugie dziecko lecz nie w najbliższym czasie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie jest dość odpowiedni czas, a jeśli jednak tak się zdarzy, jest dobrze. Jesteście małżeństwem, jest rodzina, to i to Maleństwo (jeśli będzie) uchowa się :) ;) Można tak zajść, chociaż ja osobiście nie znam takiego przypadku. Ale przecież nie z każdym się o czymś takim rozmawia :) Moim zdaniem mogłaś zajść, ale szanse są malutkie (bo i przy pełnym stosunku to zawsze tylko 25%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna zadaje pytanie bo chce sie poradzić a niektóre z was najeżdżają na nią weźcie się ogarnijcie. Szanse na to że jesteś w ciąży są znikome więc możesz być spokojna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo jeżeli będę to zaakceptuje całą sytuację lecz było by mi naprawdę ciężko cały czas sama jestem w domu z dzieckiem które jest aż za bardzo *****iwe i ciekawe wszystkiego wiec nie umiem sobie wyobrazić opieki nad dwójką dzieci plus finanse marne ehh.... jednak mam nadzieje ze jednak nie teraz mi pisana ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz od dawna wiadomo, ze preejakulat nie jest w stanie zaplodnic kobiety. Plemniki nie dosc, ze pojedyncze to malor****iwe, martwe lub po prostu niezdolne do zaplodnienia. Wpadki sa raczej z tego, ze facet za pozni wyskoczyl Do zapłodnienia potrzeba milionów plemników. Naprawde mała szansa, ze z tych kilku pojedynczych ktoremus uda sie dotrzec do jajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem po co jest ta dyskusja skoro jest szansa na zapłodnienie to jest trudno trzeba było sie dokładniej zabezpieczac a nie stosowac sredniowieczne metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka pytala czy ktos zna z wlasnego otoczenia przypadek ciazy przed taka metode, wiec odpowiadamy. Nie kazdy ma ochote faszerowac sie hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz ze jest szansa ale ja wyczytalas cz znasz tez przypadek po sobie ?:) mi chodzi o opinie kobiet które stosują ta metodę i czy zaszły czy nie tylko tyle chce wiedzieć ale sory muszą wejść i napisać komentarz babki które muszą pokazać jakie są wymadrzałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś 5% szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie wierzyłam że to możliwe i ponad rok mi się udawało, jednak za miesiąc będę miała żywy dowód ze ta metoda jest zawodna..stosunek przerywany w dzień owulacji...i Kinder niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosunek przerywany nie jest antykoncepcją. Nie piszcie więc, ze stosujecie taką metodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo jeżeli będę to zaakceptuje całą sytuację lecz było by mi naprawdę ciężko cały czas sama jestem w domu z dzieckiem które jest aż za bardzo *****iwe i ciekawe wszystkiego wiec nie umiem sobie wyobrazić opieki nad dwójką dzieci plus finanse marne ehh.... jednak mam nadzieje ze jednak nie teraz mi pisana ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyciągnął zanim doszedł to nie jesteś w ciąży , ale jak nie zdążył i coś wleciało zawsze szansa jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno wytrysk był na zewnątrz i około 5 minut po stosunku wiec w moim przypadku nie ma możliwości żeby nie zdążył go wyciągnąć. Bardziej jak juz wspomniałam martwi mnie ten preejakulat bo mialam owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno wytrysk był na zewnątrz i około 5 minut po stosunku wiec w moim przypadku nie ma możliwości żeby nie zdążył go wyciągnąć. Bardziej jak juz wspomniałam martwi mnie ten preejakulat bo mialam owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, znam osobę, która zaszła w ciąże stosując metodę seksu przerywanego. A że to moja bliska koleżanka, to wiem, że nie zostało nic skończone w środku. Metodę tą stosowała od lat, ale w końcu tak wpadła. Ja nie wiem dziewczyny gdzie wy macie głowy, że uważacie to za bezpieczną i skuteczną metodę:/ Zdania naukowców są podzielone, bo u części mężczyzn nie występują w preejakulacie plemniki zdolne do zapłodnienia, a u części występują. To co, będziecie sprawdzać czy wam się uda, czy nie? Litości, ale jak nie planujecie mieć więcej dzieci, to po co ryzykować:./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×