Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciaza bez wytrysku

Polecane posty

Gość gość
Dlatego jest to nauczka dla mnie. Mam nadzieje ze i tym razem mi się udało nie zajść w ciążę . Odrazu lecę do lekarza po antykoncepcję tylko teraz mam 3 dni które wszystko pokażą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten stres ci ta miesiączkę jeszcze opóźni i dopiero będziesz miała nerwy w strzępach, ja ci mówię nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj p********ie... Kobiety stosowaly taka metode od wieeeeeelu lat. Jasne, ze jest najbardziej zawodna, ale jednak jakos chroni, bo nadal jest stosowana i niektorzy sobie chwala. Lekarze Wam wmowili,ze musicie jesc hormony i to takie super i takie zdrowe i niegrozne. Jesli ktos nie ma stalego partnera czy meza to ok. Niech sie zabezpiecza inaczej. Ale w malzenstwie mozna spokojnie tak wspolzyc jesli wpadka nie bylaby tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . Dziś rano dostałam okres ,dzień wcześniej niż "planowo" nie ukrywam ze kamień spadł mi z serca . Dzięki waszym odpowiedzią uspokoilam się. Stres ten napewno mnie nauczył ze w dni plodne zero zbliżeń . Zastanawiam się nad antykoncepcję hormonalna lecz boje się skutków tycia gdyż mam tendencje do szybkiego nabierania na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość monika

Witam mam pytanie mój chłopak uprawiał ze mną petting nie było wytrysku  nigdzie . Dotknął mnie nim raz w nogę a potem w tyłek przez majtki. Wiem ze nie miał spermy na rękach ani nigdzie bo nie doszedł. Jedyne pytanie to czy sperma może być na rękach przez jakieś 10 godzin i jeśli wtedy by mi włożył pomimo ze umył ręce samą wodą czy wtedy może mnie zapłodnić ? Co o tym myślicie ? Jest szansa na ciąże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

7.II - imieniny: Solisława, Sulimiara, Sulimira, Sulisława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem
 

Boże dziecko masz i nie wiesz takich rzeczy? to ciekawe ila masz lat. Od 6lat kocham sie bez zadnego zabezpieczenia, wytrysk jest na zewnatrz i jakos dzieci nie mam.

My 14 lat na stosunku przerywanym i dzieci planowane. Nie ma fizycznej możliwości żeby autorka zaszła w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×