Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michasj9

Dlaczego muzyka jest coraz gorsza?

Polecane posty

Kiedyś muzyka w latach 70, 80, 90 i 00 była z******ta. Teraz większość piosenek jest do d**y. Zauważyłem to już parę lat temu. Z roku na rok piosenki stają się coraz gorsze. Moim zdaniem najpiękniejsza muzyka jest z lat 1985-1995(około roku '90). Wtedy muzyka była najlepsza w Polsce i na świecie. Piosenki były prześliczne i tu nie chodzi o tekst, ale przede wszystkim o melodię. Ja lubię słuchać muzyki mocno melodycznej, a w dzisiejszych czasach melodie są bardzo słabe. Moje ulubione gatunki to: elektronika, pop, rock, disco polo oraz folk. Metalu nie lubię, bo nie rozumiem jak można się zachwycać takim ostrym rżnięciem. Tak samo reggae, dubstepu i hip-hopu, bo nie zawierają zbyt skomplikowanej melodii. Kiedyś muzyka bardziej działała na wrażenie zmysłowe i nasze emocje niż obecnie. Niektóre piosenki były smutne, a niektóre wesołe. Tak, dobra melodia też może być smutna, ale ważne żeby w jakikolwiek sposób działała na nasz umysł. Współczesna muzyka(głównie pop i techno) jest całkowicie neutralna emocjonalnie, czyli jednym słowem mówiąc do chrzanu. Dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi jeszcze jakich instrumentów używano w najpiękniejszych piosenkach z lat '85-'95, a jakich używa się w dzisiejszym g ó w n i a n y m popie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie do końca tak, że kiedys muzyka była super, a dzisiaj jest beee. Po prostu dzisiaj się promuje ch#jowych wykonawców, a tych bardzo dobrych nie. Dawbiej było odwrotnie, w tamtych latach też były beznadziejne utwory, ale ich się nie promowało. Ja również uwielbiam muzykę lat 80 i odkryłem, że są współcześni artyści tworzący muzykę identyczną jak ta w tamtych latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×