Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żłobek Niepubliczny Akademia Malucha Słoneczny Kąt Kraków OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Kojarzycie? Co sądzicie o tej placówce? W internecie roi się od pozytywnych opinii, ale chciałabym się upewnić. Przyznam, że nie znalazłam lepszego żłobka od tego... Liczę na szczere opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarzę i polecam. Też długo szukałam odpowiedniego żłobka dla mojego maluszka i masz rację - w naszej okolicy nie ma nic lepszego, ale trzeba przyznać, że Akademia Słoneczny Kąt jest konkretna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że jest trochę za drogo, choć chyba jak dla kogo, bo w naszej grupie nikt nie narzeka. Poza tym nie mam zastrzeżeń. Prestiżowa placówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cena np. za ten lepszy pakiet, to trochę wysoka, ale wg mnie opłaca się. Po co wydawać za przedszkole, które np. nie spełnia twoich oczekiwań, skoro można wydać troszkę więcej i być zadowolonym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam szczerze dziewczyny, że ja bardzo obawiałam sie zapisać swoje malca to żłobka, ale w tym jakoś ta adaptacja przebiegła naprawdę super. Rodzinna atmosfera miała tutaj ogromne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie dokladnie znajduje się ten żłobek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy ul. Ciechocińskiej 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo szukałam czegoś naprawdę odpowiedniego dla mojego dziecka, aż w końcu trafiłam na Słoneczny Kąt i od samego wejścia wiedziałam, ze moje dziecko odnajdzie się tutaj całkowicie corka chodzi już drugi rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no żłobek całkiem całkiem jak na razie to najlepsza oferta w mieście, więc chyba sie zdecyduje na tą placówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to świetna lokalizacja i opcja jeśli chodzi o godziny otwarcia żłobka osobiście jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, że ten żłobek z każdym dniem mnie zaskakuje zaskakujące jest też podejście mojego dziecka i to jak wspaniale się rozwija dzięki tej placówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my niestety już się pożegnaliśmy ze żłobkiem :( zaczynamy przygodę już gdzie indziej cóż.. dzieci dorastają.. ;) ale było fajnie, dziękujemy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi czy są jeszcze wolne miejsca? ktoś może się orientuje? PILNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurczę nie wiem czy są jeszcze wolne zadzwoń, to się dowiesz ja wiem, że było ciężko już w lipcu, a co dopiero teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mi sie nie udało niestety już zapisać malucha, co mnie smuci niesamowicie, bo moim przyjaciółkom się udało.. podobno jest tutaj wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dzieciaczki mają tutaj wspaniale, dużo przebywają na świeżym powietrzu, kiedy dopisuje pogoda, jest doskonałe jedzenie, przy którym mój maluch nie grymasi, co mnie tez cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo zadowolona z wyboru wg mnie żłobek rewelacyjnie wplywa na rozwój maluszków indywidualne podejście, zrozumienie potrzeb rodziców, umiejętność pracy z trudnymi dziećmi żłobek godny zaufania innymi słowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos tu piszę reklamę i sam sobie słodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mogę prosić o link do strony www tego żlobka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę : www.slonecznykat.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozytywna atmosfera, moje dziecko od razu poczuło się tu jak w domu nic dziwnego, osoby prowadzące żłobek są naprawdę ciepłe i troskliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się wspaniały żłobek, a ciocie takie otwarte, takie kochane, takie troskliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ;) bardzo podobają mi się warunki lokalowe w żłobku zdecydowanie najcieplejsza placówka dla dzieci, gdzie licyz się bezpieczeńsstwo i rozwój maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super, że każdego dziecko traktowane jest indywidualnie, a spanie, nocnikowanie, czy przewijanie jest dostosowane do jego potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie tu jest tak domowo i to mnie się podoba każde dziecko traktowane jest na równi i nie ma tak, ze któreś jest fawrozyowane czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile wynosi czesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam. Moja córka uczęszczała do tego żłobka, byliśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fantastyczny żłobek bardzo domowa, rodzinna atmosfera, która sprawia, że maluszki czują się tu po prostu komfortowo jestem dumna, że mój maluch chodzi właśnie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam!!! Dużo serca, troski, zaangażowania w rozwój i wychowanie malców. Cieszę się, że wybrałam właśnie to miejsce dla mojego maluszka. Słoneczny Kąt, to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×